Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Föld hogy lehet lapos?

A Föld hogy lehet lapos?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint a Föld nem geoid,hanem lapod és minden körülözte forog. Ennyi erővel a többi bolygó is lapos lehetne...

Azt hittem már pár évszázada lezártuk ezt. De egyre többen vannak a laposföld-hívők és még érvelnek is mellette.



2017. okt. 24. 19:12
1 2 3 4 5
 1/48 Mojjo ***** válasza:
63%
Nem lehet, hanem tuti az. A többi bolygóval meg kár jönni, azok nem léteznek, csak a NASA hazugságai. Valójában csak a búrára vannak vetítve, ami a Föld felett húzódik.
2017. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
95%
Figyelj,nagyon sok ember van aki nem hiszi el és vannak akik elhiszik. Szerintem itt most csak bandaháborút gerjesztesz ezzel a kérdéssel. Szerintem kizárt,hogy a Föld lapos lenne,de akárhány bizonyítékot fogsz mutatni a laposföld-hívőknek akkor sem fogják elhinni,hogy nem lapos... ez van. Rájuk kell hagyni.
2017. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
20%
What? #1 ekkora hülyeséget még nem is hallottam xd 😂😂😂😂
2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg alul a kapcsolódó kérdéseket, ott komoly beszélgetések vannak a témában.
2017. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 Mojjo ***** válasza:
74%
@3: Nehéz befogadni az igazságot, tudom. De ezt az egész gömbföldes izét csak azért találták ki, hogy rettegésben tartsák az embereket, hogy egy száguldó, pörgő golyón laknak, amit bármikor bármiféle úgynevett "égitest" telibe trafálhat. A rettegő embereket meg könnyű irányítani. Ki van ez találva.
2017. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
79%
Így van, a pocsolya is lapos, akkor a Föld mégis mi más lehetne? Vagy láttál te már gömb alakú pocsolyát?
2017. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Mojjo, szerintem az emberek elenyésző hányada retteg napi szinten a kozmikus katasztrófáktól. :) Sokkal zsigeribb, elemibb szinten lehet hatni a félelmekre, és azzal manipulálni.
2017. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Mojjo ***** válasza:
88%
@7: Lehetőleg minden szinten kell, egyszerre. Meg nem szabad valós tudáshoz juttatni az embeteket. Na meg a hatosnak is mekkora igaza van. A víz vízszintes, nem gömbszintes, vagy görbeszintes! Akkor most hogy lehetne görbe, ami a Föld nagy részét beborítja?
2017. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
86%

Bolondok . Induljatok ki a fizikából . A fizika és a földrajz együttesen mutatja és ábrázolja és bizonyítja a föld geoid alakját . [link]

Beszéljen az agyam. Olvassátok csak el . És nem jártatok iskolába? Kb 7_8 os anyag meg 9_es ez az egész. Adjanak azok zöld pacsit azok akik velem vannak. 💪vagy ilyet. Különben laposra verek minden lapos fejűt . 😅😅 19F.

2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
27%
A hülye gömbisek csak azért hiszik azt, hogy lapos a föld, mert a cionista reptilián gyíkemberek kimosták a fejüket. Rengeteg bizonyíték van arra, hogy a föld lapos csak gondolkozni kell. Gravitáció és a zsidó Newton elmeháborodása. Tesla megmutatta, hogy igazából a búra elektromágneses retardációja és a sűrűség különbség van csak, nincs gravitáció.
2017. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!