Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kémia! Nem értem a következő...

Kémia! Nem értem a következő anyagokat?! Oxidáció, Redukció, redoxireakció, savak, savas kémhatás, közömbösítés!

Figyelt kérdés

Leírná nekem őket valaki? Hogyan érthetném meg? Elmagyaráznátok? Van bennük logika?


Kérlek!


2018. jan. 9. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Vivike, először is kezdjük a magyar nyelvvel.

Amiket sorolsz, az nem anyag.

Hanem tananyag.

És egyszerűbb lett volna a google keresőbe beírni.

Már több százan leírták, a google megtalálja neked.

2018. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú de beképzelt valaki... Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk! Nem is értem, hogy z ilyen emberek minek kommentelnek, hisz nem is felelnek a kérdésre...Sok időd lehet. Más még este is tanul, hogy megértse a homályos részeket, te pedig úgy teszel, mintha az embernek mindent tudnia kellene...
2018. jan. 9. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiatt kommentelünk ilyen kérdéseket, mert vannak akik a dologról csak beszélgetni szeretnének, mint te is.

Ha megtanulni akarnád, már rég beírtad volna a google-be.

És onnan megtanultad volna.

Ehelyett a kommentemet kommentelted.

Lehet persze ilyeneket itt is kérdezni - de saját, jól felfogott érdekedben - előbb a google-t kérdezd. Praktikusabb.

2018. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztál még azon, hogy nem értem, ahogyan leírják? Hidd el, próbáltam a googlet, de csak azt találtam, ami a könyvemben is benne van. Hát kösz, ha a könyvben, akk a neten sem fogom érteni! Egyébként is, ha nem látnád, azt kértem, hogy MAGYARÁZZÁTOK el, nem pedig azt, hogy "beszélgessünk".
2018. jan. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!