Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki eltudja olvasni?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Rondaírás, tudomány, technológia

febr. 13. 16:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Minden 2. szót el. Kicsivel nagyobba nem tudnád belinkeli? Akkor csak azért is kibogarásznám.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 13. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom nagyobb képet linkelni, ekkorában küldte át a haverom. (Egyébként ez a holnapi TZ válaszai, csak nem tudom kiolvasni a gyönyörű külalak véget.)

# 2/4Időpont febr. 13. 19:24 Privát üzenet

Kis automatikus fehéregyensúly és 150%-os méretnövelés:

[link]

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 14. 02:06 Privát üzenet
lencsefőzelék nevű felhasználó válasza:

Nem a külalak végett, hanem a külalak miatt nem tudod elolvasni (végett = valami céljából - két t-vel). Az el tudja pedig különírandó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 17. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki eltudja olvasni, mi van ide írva? (lent)
Ha valakit letiltok faceről, de előtte küldtem egy üzenetet neki, az illető a tiltás ellenére eltudja olvasni az üzenetet?
Ha tiltok valakit facebookról utána eltudja olvasni az üzeneteinket?
Valaki eltudja olvasni ami pirossal van megjelölve?
Ha a barátnöm letiltotta a el számom attol az üzeneteimet még eltudja olvasni? Mivel az én telom azt jelzi h üzenet elküldve.
Ha irok valakinek uzenet (facebook), es utana felfuggesztem a fiokot, akkor neki megmarad az uzenet? Szoval eltudja olvasni?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!