Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » El tudjatok meselni a masodik...

El tudjatok meselni a masodik világhaborut 12 mondatban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Újra háborúzni kéne. Kit hívjunk? Beszálltok? Be. Mi is megyünk. Mi meg a másik oldalra állunk. Juj, egyre többen vagyunk. Ez egy másik kontinens. Ezek erősebbek?! Mi ez a sz@r? Ilyet még nem láttunk. Inkább hagyjuk abba!
2018. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:
100%
Az is egész jó merítés, ha fogja az ember a „Második világháború” Wipipédia oldalt, és kimásolja az első 9-12 mondatot. (Ha úgy jön ki, hogy 10 mondat ad kerek egészet, akkor nyilván egy-egy összetett mondatból lehet csinálni kettőt.)
2018. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, nagyon vicces.

Kitörölték a válaszokat, de nem rakták át a kérdést a HF-be.

2018. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Tök szemétség, hogy a győztes nagyhatalmak megcsonkították német hazánkat! Csináljuk vissza, léccitek! Oké, ez a Mussolini gyerek velünk van, meg a japánok is, a magyarokat és a románokat is beszervezzük. Te, ezek nagyon majréznak a háborútól, hagyták, hogy visszavegyük a Rajna-vidéket, hogy elfoglaljuk Csehszlovákiát, próbáljuk meg Lengyelországot is megszerezni, még az is lehet, hogy a szovjetek is besegítenek. A francba, ez már túl sok volt nekik, hadat üzentek! De nem baj, megesszük őket reggelire! Na, mit mondtam, enyém majdnem egész Európa! Mi van Göring, így hogy szálljak partra Angliában, ha nem uraljuk a légteret?! Ez a Churchill, meg az angol nép nagyon eltökélt, próbálkozzunk keleten! Milyen “Napóleon”, meg “orosz tél”, ugyaaan máár, most nem úgy lesz. Mi? Beszálltak az amcsik, mert a japánok megbombázták Pearl Harbort? welcome! Sztálingrád (hogy ez nekem nem jutott eszembe, magamról elnevezni egy német várost!), az meg hol van? A Mussolinit meg elzavarták az olaszok, mert az amik partraszálltak, és egyre feljebb jönnek, oda is kell csapatokat küldeni, hát hogy lesz itt győzelem!? A tábornokaim meg tehetségtelenek, vagy árulók, az a piszok Rommel megmondta, hogy Normandiában fognak partra szállni, aztán tényleg ott szálltak! Ez a Sztálin nem semmi, azt hittem, én vagyok a legnagyobb csirkefogó, de túltesz rajtam, már körülzárták Berlint a csapatai! Nincs mese, csáó világ, engem nem fognak ketrecben mutogatni a Vörös téren!

Ez meg mi ez a nagy kondér? Ez a patás manus meg de furán néz ki a szarvaival! Mi? hogy véget ért a háború, az amerikaiak ledobtak két atombombát Japánra? Húha, ez körül van metélve, ajjaj, nagy a baj!

2018. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

4es kiegeszitenem.

Mi? Amerika ledobott 2 civil városra 2atomot amit mi fejlesztettünk de nem végeztünk vele? És mi? Japánok voltak olyan hülyék hogy egy ujabb nagyhatalmat beszerveznek a háboruba?

2018. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!