Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hajnóczy Soma "pénzt varázsol...

Hajnóczy Soma "pénzt varázsol hajléktalanoknak" videójában a zsebrádiós trükk megrendezett volt?

Figyelt kérdés
Fizikai képtelenség még trükkel is megoldani ezt, hogy pont egy ennyire a mai világban már nem népszerű dolgot fog kérni a hajléktalan ember és azt elő "trükközi" neki a semmiből. Szerintem meg volt rendezve, de kíváncsi lennék, hogy megtudjátok-e ezt cáfolni és elmagyarázni, hogy hogyan csinálta?

2018. márc. 4. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés vonatkozik az összes többi "kívánt valamit a hajléktalan és ott volt a dobozban" trükkre.
2018. márc. 4. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Dynamo is csinál hasonlókat és vadabbakat is , lemezborítókat kombinál és fotókat manipulál a helyszínen . . Egy néger sportoló nem tudja felemelni őt ő meg lazán kinyomja azt a súlyt fekve amivel a sportoló edz . Ez esetben presztizs vesztés lenne összejátszani .
2018. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dynamo nál már a műsor jellegén is látszik szerintem, hogy az egész megrendezett annyira tipikus amerikai bullshit az egész. De Soma videója látszatra nem tűnik annyira népbutításnák, pedig szerintem az.
2018. márc. 4. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Részt vettem D Blue műsorában , nem voltam beavatva . Az is érdekes volt . De nézz Got Talent magic videót amit több kamera mutat közelről .
2018. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Például előtte 1/2-1 órával odamegy egy segítő.

- Jónapotkívánok! Csinálnánk egy kis bűvészműsort, és felvennénk videóra nemsokára. Szerepelne benne?

- Mér ne?

- És van valami amit szeretne?

- Mondjuk egy lakás és rendes havi fizetés?

- Valami apróságra gondoltam, ami most jó lenne magának.

- Akkor egy zsebrádió, hogy ne unatkozzak.

- Oké, akkor egy óra múlva jövünk.


(Egy óra múlva megjelenik bűvész úr, meg a kicsiny stáb egy dupla fenekű dobozkával, amit először kihúzva látszólag nincs benne semmi, becsukva és újra kihúzva pedig - lássanak csodát - egy kis zsebrádió kacsint ki)


A hajléktalan bácsinak hihetetlen mutatvány, hogyan termett az "üres" dobozba hirtelen rádió, a videó nézőjének meg dupla reveláció, mivel nem látta az előkészületet, miként találta ki a bűvész a bácsi gondolatát, és hogy termett ott egy zsebrádió?


Miért pont zsebrádió?

60 éves hajléktalantól szerintem a fidget spinner furább lenne.

2018. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dynamo-nak volt egy jelenete, amikor egy brazil favellában találkozik szintén egy hajléktalan kinézetű fickóval és a földön ott talált kis csavart és anyát a "gondolatával" pörgette egymáson a hajléktalan meg csodálkozott.


Na most az egy jól ismert trükk, amihez meghatározott elektromos kellék kell (a csavar és az anya). Pont ezt találta meg ott a földön D., csak úgy eldobva egy isten háta mögötti nyomornegyed sarkán. De persze a vágásnak hála nekünk azt nem kell látni, hogy ezt a stáb már előre elhelyezte ott a földön. Még a hajléktalant se kellett feltétlenül beavatni, elég ha épp arra járt és leszólítják, "nahát, itt van a földön egy csavar és egy anya! Ezt figyeld!"

2018. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:


Ez logikus magyarázatnak tűnik nekem is.

2018. márc. 5. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
utálom az összes bűvészt, kár, hogy nincs egy renitens köztük aki leleplezné ezeket
2018. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne leleplezni? Bevallottan trükkökkel szórakoztatnak, azt a látszatot keltve, hogy ez varázslat. Szerintem marha szórakoztató.


Nagyjából mint a színészek, akik eljátsszák, hogy mérgesek és meg akarják ölni a feleségüket.


Ha leleplezni akarsz, akkor kb. bármelyik trükk megvehető, sőt ott van pl a Youtube, ahol még magyarázatot is kapsz sokhoz. Ha tudod, hogy mit keresel.

2018. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!