Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 25-26 evesen megeri egyetemet...

25-26 evesen megeri egyetemet kezdeni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt mi nem tudhascsuk, hogy neked ez mekkora áldozat. A világ többi részén természetes, hogy az ember egész életében tanul, de ebben a medencében sajnáljuk az alkoholtól elvont időt...

Bár még azt sem árultad el, nappalin vagy levelezőn, lakásodtól 200 km-re, vagy az egyetem melletti utcából, ésígytovább.

2018. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha már ezt itt kérdezgeted akkor nem- Ennyi idősen nem nagyon van vesztegetni való időd és energiád. Ha nem vagy 100%-osan hogy akarod akkor hagyd a fenébe.
2018. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha azt csinálhatod utána, amit szeretnél, akkor simán. Én 24 évesen kezdtem, de van egy csomó 40 fölötti szaktársam is.
2018. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*levelezősök vagyunk
2018. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha még azt sem tudod, hogy ez képzési kérdés, akkor NEM!
2018. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha 25-26 évesen olyan öreg lennél. Olvastam, hogy a világ legidősebb egyetemistája 80 feletti (nem tudom már, pontosan mennyi). Anyummal együtt jelentkeztünk egyetemre (ő 37 éves), bár nem ugyanoda. Tegnap volt a hírekben, hogy a börtönökben is sokan most csinálják az érettségit ugyanakkor, mint a középsuliban végzős fiatalok. Sosem késő elkezdeni. De ha kételkedsz abban, hogy megéri-e, akkor egyértelműen az a válaszom, hogy NEM. Gondold át a dolgot vagy keress olyan szakot, ami kapcsán fel se merülhet az a kérdés, hogy megéri-e.
2018. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem késő. 3x váltottam szakmát és egyetemet mire megtaláltam azt ami igazán motivál és érdekel.


Volt egy idős úr nappalin :) velünk végezte a sulit

2018. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megéri elkezdeni, amikor megjött az eszed. Csak lébecolásra ne használd.
2018. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondták, hogy ha "felmerül benned a kérdés ne kezdd el"


Ehhez csak annyit, hogy bármennyire szeretné az ember, 25-26 évesen el fog gondolkozni, hogy jó döntés-e.


Ilyenkor már dolgozol, építgeted a dolgaitad, szóval soha nem egyszerű ez...


... Persze megéri, de teljesen normális ha parázik az ember ezen a döntésen.


Nekem 24 évesen komoly fejtörést okozott és sokan le akartak beszélni. Hálistennek kemény diófejű vagyok, és végigvittem :D interjú nélkül lett szakmai melóm 5 évvel később.

2018. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen Menj tovább tanulni szakosodj nert csak így lehet jó munkád és fizetésed tessék össze szedni magad és tanulni s ez nem késő ált.22-24 évesen kezdik az egyetemet két v az semmi
2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!