Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért tudom irányítani?

Miért tudom irányítani?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják Yanny.t hallanak sokan Laurel-t.

Én az elején Laurelt hallatom később Yanny-t aztán megint Laurelt és stb...Most meg valamiért azt hallom amelyiket szeremén tudom irányítani most nem egy nevet ismétel végig a videóba hanem Yanny Laurel Yanny Laurel...Miért tudom ezt megcsinálni?Más is tudja ezt?Azt megértem,hogy valaki egyszer ezt hallja egyszer azt de én miért tudom irányítani?Ti amúgy mit hallotok?Esetleg más is tudja irányítani amit szeretne hallani?

https://www.youtube.com/watch?v=7X_WvGAhMlQ



2018. máj. 17. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:
szeretném*
2018. máj. 17. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a néhány éve ugyanilyen hisztihullámot kiváltó balettozó lányos gifet is hol jobbra, hol balra forgónak lehet látni.
2018. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom de csak laurelt hallotam, csukd be szemed és nem zavar a vidi-lehet h mar nem mukodik mert ismered, nem volt csukva a szemem
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez nagyon para.Miért hall mindenki mást?És ha Laurent mond akkor mély a hangja de ha Yannyt akkor meg vékony...
2018. máj. 18. 00:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A magas frekvenciájú yanny és az alacsony frekvenciás laurel össze van keverve.

Ha az egyikre ráállítod a füledet, akkor arra fogsz figyelni.


De függ a hangrendszeredtől is. Ha a magas hangokat rosszul viszi át, akkor esélyed sincs yanny-t hallani, mert a laurel elnyomja.

2018. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is tudom váltogatni. Amelyikre gondolok azt hallom.
2018. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pacsiii :D
2018. máj. 19. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű asszociációs illúzió.


Ahogy a forgó ballerina is.


Egy magasabbrendű fogalmat ki lehet váltani különböző inputokkal, és különböző magasabbrendű asszociációkat ki lehet váltani ugyan azzal az inputtal... attól függően, hogyan kondícionáltad a hálózatot.

2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Eleinte Yanny-t hallottam, de rájöttem, hogy “alatta” van a mélyebb Laurel szólam, így már én is tudom ezt.

Ezért előny zenésznek lenni. 😉

2018. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!