Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írnátok tapasztalatokat ez...

Írnátok tapasztalatokat ez ügyben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, felvételt nyertem kereskedelem és marketing szakra.

Matekból gimiben ötös voltam, az érettségim viszont, csak 65%-os (négyes) lett. 4 éve külön matek tanárhoz járok, aki tulajdonképpen megszerettette velem ezt a tantárgyat, és felhúzott a 0-ról, ötösre.

A ponthatárt elértem, szinte utolsóként, ami nagyon vissza vesz az önbizalmamból. (332 pont, és nekem 342 lett)


Tudnátok tapasztalatokat írni, hogy ilyen matek tudással meg tudom-e állni a helyemet majd az egyetemen?


Nagyon jó külön matek tanárom van, aki segít nekem, viszont Eléggé megijedtem most az egyetem gondolatától.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2018. júl. 27. 15:37
 1/1 spectator ***** válasza:
Hajrá, legyen önbizalmad, hiszen a szükséges pontszámot tízzel felülmúltad. Ne felejtsd el, hogy most az egyetemen a motiváció már sokat segít Rajtad.
2018. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!