Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valamilyen könyv az univerzumról?

Valamilyen könyv az univerzumról?

Figyelt kérdés
Hello mindenki. Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e ajánlani olyan könyvet ami az űrről, univerzumról, galaxysról szól? Nem egy “mese” könyvet vagy egy kitalált dolgokról szóló könyvet szeretnék hanem egy tudományosabb könyvet. Azt se szeretném hogy nagyon szakmai nyelvezete legyen, tehát érthető legyen nekem is mint egy kicsit jobban hozzá értőnek. Ne csak az alap dolgok legyenek benne hanem mindenből egy kicsi plusz, és sok érdekesség amit iskolában és a dokumentum filmekben nem mondanak (vagy csak keveset kerül róla szó) Köszönöm mindenkinek előre is :)

2018. aug. 27. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Például:

[link]

2018. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válogass!

[link]


De bárhol máshol is rákereshetsz.

2018. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam ott egy könyvet “Halvány lila gőzünk sincs” ez inkább kisebbeknek szóló könyv? Mert a leírás alapján nem tudtam eldönteni.
2018. aug. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!