Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért érdekli az embereket,...

Miért érdekli az embereket, hogy jártunk-e a Holdon, vagy sem?

Figyelt kérdés
Befolyásolja az életünket valamilyen formában? Engem például teljes mértékben hidegen hagy. Nem tudom, ti hogy vagytok vele?

2018. szept. 2. 15:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Engem sem foglalkoztat komolyabban, ténynek veszem.

Azonban ha kiderülne, hogy az egész csak hazugság akkor hatalmas botrány lenne.

Nem csak azért, mert átverték az embereket, hanem mert több 100 kérdést vetne fel magáról az űrkutatásról, titkokról, stb.

Hatalmas bizonytalanság lenne és teret engedne a különböző összeesküvés elméleteknek, amik valóban igazak is lehetnek...

2018. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Mi az, hogy miért érdekli? És hosszú távon befolyásolhatja az életet, ugyanúgy, ahogy a tudomány többi ága is. Te nagyon beszűkült és önző vagy, ha azt hiszed, hogy mindenki olyan, mint te. Ami téged nem érdekel (pedig rád is rádférne), az - szerencsére - még másokat érdekelhet, mert - szerencsére - az emberek nem egyformák.
2018. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azért, mert evolúciós okok folytán kíváncsiak. Ki erre, ki arra, de összességében a környezetére. Meg azért is, mert mondják nekik, és ha már ott az az információ, begyűjtik.
2018. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%
Mert hatalmas népbutítás lenne ha beigazolódna,hogy nem igaz. A hidegháború során ez egy hatalmas versengés volt az oroszok-amcsik között- én teljesen el tudom képzelni- hogy esetleg akkor nem ment ember a Holdra. Azt hogy egyáltalán nem- azt nem tudom elképzelni a mai technikával. Egyébként az űrkutatás során rengeteg elhallgatott "baleset" történt- pl.Lajka kutya sikeres űrutazása is egy nagy hazugság volt- amit utólag el is ismernek.
2018. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
pont ott van azóta is a lézerprizma ahová az űrhajósok tették, meg az összes ott hagyott cuccuk is látható távcsővel
2018. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%

"meg az összes ott hagyott cuccuk is látható távcsővel"


Én úgy hallottam, ahhoz a felbontáshoz olyan távcső kellene ami nem igazán van a Földön. Mármint, hogy legalább részeiben láthatóak legyenek a dolgok és egy pixel ne 20x20méteres legyen.


Érdekes sokan kétségbe vonják az 1969-es Holdra szállást, más konteós oldalakon meg arról írnak, hogy 1969-ben már a Marson jártunk :D

2018. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

#5/6-os a lézertükröker simán egy szonda is eljutatthatta a holdra! Még a többi dolgokat is.

Dehogy 1969-ben ember nem járt a holdon, az fix! (szerintem)

2018. szept. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
... lézertükröket
2018. szept. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

Az ember vágyik a meghökkentő felfedezésekre. Sokan abban bíznak, hogy a Holdrasszállás egy kamu, és akkor az mekkora szenzáció lenne.


Ezért utánaolvasnak. És találnak jó pár érdekes cikket. Kielégülhet a szenzáció igényük. Valóban érdekes hír lenne, ha bejelentenék hogy kamu.


Nyilván aki nem félkegyelmű, vagy képes józanul, logikusan gondolkodni, az tudja, hogy volt Holdrasszállás, de ez már nem a kérdéshez tartozik...


,,Befolyásolja az életünket valamilyen formában?"

Persze! A buta emberek hátráltatják a világ fejlődését. A túlzott kételkedés, a fölösleges megkérdőjelezése alapvető tényeknek érthető okokból visszalépés. Ha az emberek tudomásul vennék a tudományos ismereteket, jóval élhetőbb, kellemesebb lenne az élet a Földön. 7 milliárd logikusan gondolkodó, tanult ember nagy dolgokra lenne képes együtt. Sajnos nem ilyen világban élünk...

2018. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

#9/9


Ugye,amit leírtál, azt nem gondolod komolyan?

Lehet, hogy voltak ember a holdon, de 69-ben az akkori technikával BIZTOSHOGYNEM!Az egy megrendezett show volt, verseny a ruszkikkal, semmi több.

2018. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!