Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért mindent animációkkal...

Miért mindent animációkkal prezentálnak?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem vagyok lapos föld hívő koránt sem, hiszen számtalan akár szemmel látható bizonyíték cáfolja, viszont egy valami feltűnt a lapos föld hívők állításával kapcsolatban. Azt állították, hogy az összes dokumentum film animáció. Ekkor felfedeztem, hogy tényleg. Annak ellenére, hogy állítólag számtalan szonda és műhold kering az űrben, ami állítólag kiváló minőségű felvételeket készít adott bolygóról soha nem mutatják be ezeket. Minden dokumentum filmben animációkat és grafikákat mutogatnak. Olyan jelenségekről is, amiket állítólag xy szondával rögzítettek. Például a Marson állítólag számtalan szonda leszállt, de fényképet/videót soha nem publikáltak a Marsról. Minden, amit találtam vagy animáció vagy grafika.

2018. szept. 17. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondolsz a hazugságnak hány formája van?
2018. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Például a Marson állítólag számtalan szonda leszállt, de fényképet/videót soha nem publikáltak a Marsról."


Baromság. Millió felvétel van publikussá téve, amiket a szondák, műholdak, Mars-roverek készítettek, pl. itt is:

[link]


Ezzel azt hiszem, meg is oldódott a problémád, nem igaz? :)

2018. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szirty ***** válasza:
100%
Rengeteg felvétel, fénykép, videó szabadon hozzáférhető. Akár a marsról, holdról, vagy a földről van szó.
2018. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szirty ***** válasza:
100%
Az ISS-ről pl. élő video közvetítés szokott menni amit neten nézhetsz.
2018. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert lusta voltál egy gyors keresésre is a valós felvételekről...
2018. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Láttam azokat a felvételeket... Valóban felettéb érdekes, főleg hogy hónapok óta ugyan az az 1 nagyon hosszú videó forog körbe-körbe. És nem, nem voltam lusta. Elég sok vidéót és fényképet átnéztem. És mind vagy grafika vagy a földön a sivatagban készült ilusztráció fotó.
2018. szept. 17. 19:31
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha eleve eldöntötted, hogy márpedig minden fotó ami poros, kietlen tájat mutat, az sehol máshol nem készülhetett, csakis valamelyik földi sivatagban, akkor minek írsz ki róla kérdést egyáltalán? Akkor nyilván a Földön készült az összes fotó, minden fotóról hazudnak, soha nem járt semmi földi eredetű dolog se a Marson, azt sem tudjuk hogy néz ki, mi van ott, a NASA, az ESA, a Roszkozmosz, a kínaiak és indiaiak csillagászai és tudósai is mind-mind egymással karöltve hazudnak, mindegyiküknek egyetlen egy célja van, azért ölnek dollármilliárdokat ebbe a hazugságba, hogy téged félre tudjanak vezetni.

Azonban te nagyon ügyes vagy, átlátsz a szitán, és le tudod leplezni az egész ellened összeesküdött világot, hiába költenek erre a hazugságra milliárd és milliárd dollárokat, téged nem tudnak átverni, megvezetni, hiszen te ránézésre 100%-os biztonsággal el tudod dönteni bármilyen fotóról, hogy az hol készült, melyik sivatagban, annak melyik részén és melyik évszakban és napszakban.


Aki hülye akar lenni, azon bizony semmilyen észérv sem segít, ez mr csak egy ilyen világ.

2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy "hívőt" higgyen bármiben(lapos föld, ősi idegenek, Atlantisz, gyíkemberek, föld csakra, isten, a másik isten, Soros terv, Orbán...) nem lehet észérvekkel, vagy tudományos bizonyítékokkal meggyőzni, innentől fölösleges az ilyen kérdés.
2018. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Engem meg lehet győzni igazi bizonyítékokkal. De nem azzal, hogy ezt feltételezzük és akkor mindent úgy hagyok "hogy nálam okosabb emberek megmondták". Például miért nem tényleg közvetítenek igázából előben. Mert például mutogatnak hónapok óta egy videót, hogy itt a műholdunk, de hóbapok óta ugyan az a 24 órás félvétel van loopolva. Ezzelsincs baj, csak miért kell úgy beállítani, .int ha az lenne. Ebből amit ti állítottatok semmit nem állítottam. Sőt olyan ostobák vagytok, hogy magatoknak gyártottatok összeesküvés elméleteket. A kérdés az volt, hogy igazi fotók és felvételek helyett miért grafikákat és animációkat mutogatnak? De hát ugye a kérdés értelmezéséhez nem elég már a lexikális tudás.
2018. szept. 17. 21:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"kérdés az volt, hogy igazi fotók és felvételek helyett miért grafikákat és animációkat mutogatnak?"

Ez is meg lett válaszolva. Azért mert egyesek annyira ostobák hogy kreálnak maguknak egy mesevilágot, ahol az igazi fotókra is ráfogják hogy grafika meg nem ott készült...

2018. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!