Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy ingyenes intelligencia...

Karakvok kérdése:

Van egy ingyenes intelligencia teszt, kitöltöttem és most kíváncsi vagyok, megmondaná valaki, mennyire hiteles?

Figyelt kérdés
Gondolom linket nem írhatok, de google: intelligencia teszt első találat a hirdetés után.

2018. okt. 7. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el, marhaság.
2018. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké :,D de azért még várok 1-2 választ. Köszönöm a válaszod!
2018. okt. 7. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha abból az alaptézisből indulunk ki, hogy az intelligencia az amit az intelligencia teszt mér, akkor teljesen hitelesnek mondható bármely ilyen teszt.
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Az egy dolog, hogy nem hiteles.

De elég sok ilyen tesztet a szcientológusok működtetnek - tőlük pedig óvakodjál!

CSAK a mensa tesztje hiteles, HA szakszerűen végzed.

2018. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ezt csináld meg:

[link]


Ez csak ilyen kb. értéket ad meg, pontosabb eredményért a fizetős tesztet kell megírnod.

2018. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D

Bár kár, hogy csak 125ig van, de ha annyira kíváncsi leszek befizetek egyre :,D

2018. okt. 8. 12:19
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
56%

Most próbából megcsináltam újra, ezek szerint nem hülyültem sokat az utóbbi 3 évben. :D

A gyorsteszt és a hivatalos teljes teszt eredménye közt amúgy nincs jelentős különbség, csak az online a rövidsége miatt némi tipp mázli/pech szórást belevisz.

2018. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gyorsabb amit irtam a kérdésbe, mint amit küldtetek. 30 kérdés, csak nem időre megy.
2018. okt. 10. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!