Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon félénk és gátlásos...

Nagyon félénk és gátlásos ember vagyok, valamint szégyenlős is. Ez mennyiben tudható be annak hogy gyerekkoromban nagyon gyakran vert meg az apám? (sokszor a legapróbb dolgokért is)

Figyelt kérdés
1-2 éves koromtól ugy 10 éves koromig rendszeresen vert (be is szoktam pisilni), valamint később is elő szokott még fordulni ugy 16 éves koromig.
2010. júl. 5. 17:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és 21/F
2010. júl. 5. 17:35
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindennapos problémáim vannak igy a jelenlegi személyiségemmel, és semmi életkedvem nincs már, sok mindent elvesztettem, és úgy érzem nem maradt miért élnem, és most kiváncsi vagyok hogy ez mennyire a saját hibám ilyen téren, ami a kérdésbe le van irva.
2010. júl. 5. 17:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeva!Hú sajnálom az elég szomorú.:( Egy apának példát kéne mutatnia nem kis hibákért megvernie a gyermekét..

A helyedben nem így fognám fel a dolgokat.Elmennék munkát szerezni és utána meg valami jó hobbit.(foci,kosárlabda,tenisz,sakk,póker,stb.)Meg mennék bulizni is.Szóval bármennyire is szar neked muszáj lesz kezdeni valamit az életeddel mert ennek nem lesz jó vége.

2010. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
első vk,ja és szurkolok!,ha van még valami infó azt írd le és segítünk.
2010. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már szinte semmihez nem maradt akaraterőm, úgyérzem öngyilkos lennék ha anyám nem élne, akkor nem hiányoznék senkinek sem igazán. Meg van még jópár dolog amit leirhatnék, a gondolataim a fejemben nagyon tisztán kivehetőek számomra, de ha beszélni kell róla sokszor alig találom a szavakat.
2010. júl. 5. 18:03
 6/16 A kérdező kommentje:
Senkinek nem merek/tudok beszélni a kényes dolgaimról, épp ezért irtam ide névtelenül.
2010. júl. 5. 18:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kezd megőrjiteni a tudat, hogy a mentális képességeim alapján lehetnék egy teljesen más, sikeres ember is, és nem egy csődtömeg aki most vagyok.
2010. júl. 5. 18:06
 8/16 anonim ***** válasza:

A gyermekkor meghatározó.

A szerető párkapcsolat a kiút ebből az egészből. Kell valaki aki szeret, aki értelmet ad az élethez.

2010. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudom, sablon duma, de próbáld meg a szépet észrevenni a világban, és örülni mindennek, aminek csak kicsit is lehet!
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én ahogy elkezdetem járni dolgozni, úgy barátokat szereztem akikkel most is eljárok bulizni, pedig épp hogy megismertem őket, ez nekem iszonyatosan sokat segített, de komolyan


meg aztán ott van az, hogy ha van aki szeret (ahogy előttem is írták), akkor az értelmet ad az életednek is


szóval ha mondjuk a haverjaiddal eljárnál bulizni, ott össze kéne hogy szedj egy nőcit, aki beindítja télleg, 1000%-osan értelmet ad mindennek

2010. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!