Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Helyes lenne igy az oldalszam?

Helyes lenne igy az oldalszam?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek. Nekem tetszik (hiszen így is informatív és meghatározza hogy az adott alcím melyik oldalon van, ráadásul pluszban előre jelzi hogy mekkora a terjedelme), de lehet egy szakdolgozat követelményeinek nem felel meg - ahhoz viszont az adott intézményét kell ismerni, ahol csinálod.
2019. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem ir a szabalyzat. Igen szakdolgozat kerdest erint.
2019. máj. 7. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A "mindent szabad ami nem tilos" elv mentén, ha nem tiltják akkor engedik. Ha nem kötik ki hogy mit lehet, akkor minden mást is lehet, ha kikötik hogy mit lehet, akkor csak azt lehet. Én benne hagynám, de a konzulens az ilyen kérdések tisztázására is való.

Nem tudom hogy csináltad, mert még nem láttam így tartalomjegyzéket, de feltételezem nem kézzel és egyesével szerkesztve, úgyhogy ha meg is kell változtatni, az is pár kattintás csak.

2019. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a konzulenst kérdezd meg.

Ízlés dolga, de én egy kicsit túlzásnak tartom ezt a tól-ig megadást, mert eléggé nyilvánvaló, hogy addig tart, ahol a köv. kezdődik.

2019. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Plusz én tennék pontot a számok után, de ez már csak formaság.
2019. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges tól-igezni. sima automatikus tartalomjegyzék wordben és kész
2019. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dq ***** válasza:
Nem szokás. Nyilván helyes. Nekem tetszik.
2019. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!