Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az élet értelme?

Szerintetek mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Számotokra mi az élet értelme?

2019. máj. 24. 17:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%
Párzás, tudás átadása, halál.
2019. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Fajfenntartás.
2019. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Minnél több nőt megdönteni, minnél több gyereket nemzeni..

(szerencsére vizsga egyikhez sem kell)

2019. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 qborka ***** válasza:
72%
Minél több időt a gyakorikerdesek.hu-n tölteni
2019. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezen már én is sokat agyaltam. Nem látom semmi értelmét. A föld életéhez képest, a mi életünk hossza semmi. Számos gond van a világon, van aki egész életében szenved. Akkor így mi értelme?
2019. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Semmi, értelmetlen. Ez azonban nem szükségszerűen kell, hogy nyomasztó legyen, ugyanis az ember nem csak keresi a dolgok értelmét, hanem alkotja is. Így az életének is alkothat értelmet.
2019. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. "Szerintetek mi az élet értelme?" Amit adsz neki/amit választasz a lehetőségek közül/amit fabrikálsz magadnak. Igen, jól érted, aki nem él ezen lehetőségekkel, azon emberek életének nincs érteme. Aki szerint az élet értelmetlen, annak az élete értelmetlen. Maguk mondták. Hát hogy jövök én ahhoz, hogy felülbíráljam őket? Ugye.


2. "Számotokra mi az élet értelme?" Ezt nem kötöm az orrodra, olyan jóban nem vagyunk :P


3. Igazából hatalmas életminőség-növekedést okoz az életedben, ha befektetsz időt+energiát abba, hogy adsz az életednek vmi értelmet. Persze nem kötelező (ld. a hozzászólások egy részét).

2019. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7: szerintem ne csak az emberi életről beszélj. Vegyük példának a nyulat, a pincsi kutyát vagy a szarvasbogarat..

Akár hiszed akár nem, ezek is élőlények.

2019. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hetes vagyok, valaki megszólított


Majd ha az Armoracia rusticana, a klf. lábasfejűek, v vmelyik Atelidae stb nyilatkozni fognak arról, számukra mi az élet értelme, arra is fogok reagálni. Kíváncsi vagyok az ő nézőpontjaikra is.

2019. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alex Fly ***** válasza:
52%
42
2019. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!