Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » (Hivatásos) UX designerek!...

(Hivatásos) UX designerek! Hogyan kezdtétek a pályát, mit ajánlotok kezdésnek és kiindulópontnak?

Figyelt kérdés
Tudom az elméletet, hogy mi a feladata és miben különbözik a UI-tól a UX tervezés, de érdekelne, hogy a gyakorlatban hogyan lehet erre a pályára készülni. Úgy érzem, lenne érzékem a felhasználók fejével való gondolkodáshoz, ami ennek az alapja. Persze néztem és olvastam sok angol nyelvű anyagot, de szeretnék magyartól is hiteles véleményt hallani, mert nem tudom, hogy ez a szakma itthon miben más esetleg. Sketchet nézegetem, de szeretném tudni, hogy mivel lehet még készülni és mi lenne hasznos. Milyen projekteket csináljak? Hol találjak "mentort", vagy valakit aki segíthet stb... Nem tudom jobban kifejteni a kérdést, a válaszokat köszönöm!

2019. jún. 8. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A karrier kategóriában, és semmiképp nem a tudományban.
2019. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!