Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hogyan kezdjek el tanulni...

Hogyan kezdjek el tanulni magamnak koreaiul?

Figyelt kérdés

A koreai nyelvtanulás folyamata kellene.csak arra van szükségem,mert magamtól szeretnék megtanulni.

Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném❤️



2019. aug. 25. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. duolingo app de van sok más nyelvoktató app és honlap is.
2019. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ahogy mondtam én csak a folyatát szeretném pld.hogy mit tanuljak meg először,a betüket kiejteni vagy leirni stb❤️
2019. aug. 25. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarod megtanulni a kiejtést meg az írást magadtól?? Nem tudod magadtól, sőt a kiejtést könyvből sem. El kell kezdened a neten vagy egy app-pal, aztán ha elérsz egy olyan szintet, hogy a kiejtés, írás és a nyelvtan megy, akkor már tanulhatsz egyedül
2019. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam🤦‍♀️Szóval ennek az egész nyelv tanulásnak a folyamatát szeretném tudni.hogy hogyan kezdjek neki,és hogy hogxan fojtassam. Ha küldtök linkeket az is sokat segítene!
2019. aug. 26. 12:51
 5/6 anonim válasza:
91%
Először tanulj meg magyarul. Kérlek.
2019. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaztál rosszul, mert ugyanazt akarod tudni, csak máshogy leírva.

Előbb a hangult tanuld meg oda-vissza, utána jöhetnek a szavak, és a nyelvtan. Ugyanúgy kell megtanulni, mint bármilyen más nyelvet.

De már előttem elmondták, ott van pl. a duolingo, ahol szépen elkezdheted, vagy megnézheted a folyamatát.

2019. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!