Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » A "ℒ" és "ℐ" karaktereket...

A "ℒ" és "ℐ" karaktereket hogyan kell kiejteni?

Figyelt kérdés
Ítéletlogikai szövegekben definíció leírásokban akadtam a fentebbi karakterekre, azonban nem tudom hogyan kell kiejteni ezeket.

2020. máj. 12. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
az első írott L, a másik pedig írott G
2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dq ***** válasza:
A második az I.
2020. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dq ***** válasza:

Már ha konkrétan ezek a jelek szerepelnek.

Ha csak hasonlóak, akkor sok más lehet, például az első lehet B, a második J.

2020. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BringaManó ***** válasza:

igen, L és I:

[link]

[link]

2020. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dq ***** válasza:
23%

#4: Egy random valaki személyes honlapja ne legyen már hivatkozás. Minimum egy szervezeté legyen.


[link]

[link]

2020. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dq ***** válasza:
0%
Kábé olyan, mintha a https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__10477.. oldal #1-es válaszolójára hivatkoznál ...
2020. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BringaManó ***** válasza:

#5:

nem kell nekem szervezet, nem tekintélyként hivatkoztam rá, hiszen nem vitás helyzetben vagyunk. egyszerűen ott jött szembe az infó, amit akár ide is másolhattam volna, vagy felrakhattam volna az én weboldalamra, és belinkelhettem volna onnan, tök mindegy. így egyszerűbb volt.

majd ha vita lesz, akkor magas presztízsű linkeket választok. :-)


(amúgy valóban jobban hangzik a te linked, de ha már támadod az enyémet, akkor kénytelen vagyok megvédeni :-) – bár sokkal érdekesebb lett volna, ha tartalmi kifogással jössz :-)


#6:

nem olyan, mert abban hülyeség van, a másikban meg nem. (remélem) :-)

2020. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!