Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Emelt szintu erettsegit...

Emelt szintu erettsegit szeretnek tenni magyar nyelv es irodalombol, majus 4-en, ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata, kerem segitsen! Nehez-e? Mennyit kell teljesiteni hogy sikeruljon? Ilyen tipusu kerdesekre szeretnek valaszt kapni

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
emelt magyar az halál kemény örülj ha 4-esre megírod
2011. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okey,ebben biztos voltam,hisz semmi sem konyu:( viszont attol fuggetlenul hogy mennyit teljesitek az irasbelin,mehetek szobelizni? akor is ha nagyon gyenge az irasbelim?
2011. ápr. 17. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással ne akarj emelt magyarozni....


Nem bántásól, de...

2011. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem vészes ez a helyesírás, csak látszik, hogy nem informatikus. Egyszerűen nem tud ékezetes betűket írni.


Amúgy olyan szerintem van, hogyha írásbelin nem érsz el 10 vagy 20 pontot, akkor megbuksz.


De oh.gov.hu-n megtalálod a legalapvetőbb, hivatalos információkat (Valahol itt kell legyenek a ponthatárok is):

[link]

[link]

[link]


Amúgy én matekból és fizikából tettem emelt szintű érettségit. Azok nem voltak vészesek, a javítás korrekt volt, a szóbeliztetők is rendesek voltak. A közép szintű érettségiim általában rosszabbak lettek, mint az emeltjeim.

2012. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!