Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hogyan vannak ezek a mondatok...

Hogyan vannak ezek a mondatok angolul? Nagyon kéne, a többi lent.

Figyelt kérdés

Olyasmire lenne szükségem angolul, mint pld.:

"fogsz dolgokat hiányolni tőlem",

"egyszer rájössz, hogy csak az idődet pazaroltad rám",

"nekem sosem lesz jó az angol nyelvtudásom, hogy mind azt megadjam neked amire szükséged van",

"még mindig nem értem, miért engem akarsz? kész katasztrófa vagyok",

"nem minden a szerelem, nem mosolyogahtunk egész idő alatt egymásra, velem nem tudsz majd jókat beszélgetni, nevetgélni",

"lehet, hogy mindent meglehet oldani, de én félek, hogy aztán majd egyedül maradok, mert Te aztán rájössz, hogy nem én kellek neked, hiába van türelmed hozzám"

"nem tudom elhinni neked"

Na ezekre lenne szükségem, hiába próbálom angolul megfogalmazni, sajnos nem hangzik olyan "meghatóan" mint ahogy én azt szeretném, esetleg ha vannak jobb ötletek, kérlek benneteket segítsetek :) köszönöm :)



2012. nov. 12. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább írd meg és átnézem, de ezt a sok ömlengést én le nem fordítom.
2012. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy milyen szoveg szerintem....en probaltam osszallitani de az egy elso osztalyos tanulo szintjen van es csak a 80szazaleka helyes....nem hiszem h hianyos mondatobol barmit ossze tudnal allitani.... :/ ugyan az....
2012. nov. 12. 18:43
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de ha jól értelmezem, ezzel a levéllel le szeretnél koptatni valakit. Ha a segítségünkkel tökéletes angolsággal írod le ezeket, nem lesznek túl célravezetők azok a mondatok, mint pl. "nekem sosem lesz jó az angol nyelvtudásom, hogy mind azt megadjam neked amire szükséged van".

Ami a "megható"-ságot illeti: nem értem, miért meghatóbbak egy idegen szavai, mint a sajátjaid?

De ha mindenképpen szeretnéd, itt van a fordításom:


There will be things that you are going to miss from me.

Once you will realize the time you devoted for me has been wasted.

My English knowledge will never be good enough to provide you everything you need.

I still can't understand why you need me. I am a complete disaster.

Love isn't everything, we can't keep smiling at each other all the time, we won't be able to have meaningful conversations or to share a good laugh.

Perhaps everything can be sorted out, but I am afraid of being left alone, as you might realize that I am not the one you need, despite of your patience toward me.

I cannot believe it.

2012. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kielegitetted a vagyamat :D koszonom a forditas :)nem akarom ot lekoptatni csak elmagyarazni neki hogy felek :( hogy ertsen meg miert allitom ot le neha...mi az ami miatt nem.merek belekezdeni egy kapcsolatba vele :( megegyszer koszonom :)
2012. nov. 13. 08:37
 5/5 anonim válasza:
És mi lenne ha megtanulnál angolul? Nem olyan nehéz az, sok embernek sikerült! ;)
2012. nov. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!