Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol tudnék ritkább közgazdaság...

Hol tudnék ritkább közgazdasági szakkönyvekhez hozzájutni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol vannak Magyarországon közgazdasági vagy filozófiai könyvek széles választékban? Akár újonnan, akár használt, idegen nyelveken is. Lényeg hogy ne az Amazonról kelljen rendelni.

Próba képen beírtam néhány néhány a közeljövőben elolvasni tervezett szerzőt a régebbről ismert bookline és antikvarium.hu keresőjébe és elég elkeserítő volt az eredmény. Tervezek hazaköltözni és szükségem lenne pici útmutatásra.

Köszönöm :)



2020. ápr. 24. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele csak én a bányászati szakkönyveket gyűjtöm. Egy helyen én se találok sokat, pláne nem antikváriumos oldalakon. Keresgélek és különböző helyekről vadászom össze. Sokszor vaterán, jófogáson is lehet ritkaságokat találni potom pénzért.

Te is egyesével kotord össze őket.

2020. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, nem is gondoltam rá. Nagyon jó tipp, örülök neki, tényleg jó dolgok vannak fenn nagyon olcsón!

Köszönöm :)

2020. ápr. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!