Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van olyan érzése az...

Miért van olyan érzése az embernek ha turanista vallású embereket olvas, mintha egyenesen Bukarestben tanultak volna egy lejárató-propaganda jellegű magyar történelmet?

Figyelt kérdés

Miért van olyan érzése az embernek ha turanista vallású embereket olvas, mintha egyenesen Bukarestben tanultak volna egy lejárató-propaganda jellegű magyar történelmet egy magyarokat nem éppen kedvelő román történésztől?


Olyan képtelen és a magyarokat durván ledegradáló állításokkal, minthogy a magyar török nyelv, az Európában mindenütt lenézett megvetett hunok az őseink, meg sumérok vagyunk, és Jézus párthus-magyar stb.....


Ezek az állítások szembemennek a populációgenetikai realitással, és a valós nyelvrokonsággal, és a józan ésszel is.



#lejáratás #áltudomány #történész #turanizmus #MAgyar történelem román szájízzel
2021. júl. 7. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

De nem vallásszabadság van?

Ha Jézus feltámadhat a kivégzés után, akkor akár lehet párthus herceg is. A feltámadás nem megy szembe a józan ésszel, de a hátrafelé nyilazó Krisztus igen? Hol itt a logika?

A neopogányság tök népszerű cucc manapság.

Egyébként más népek lenézésével is degradálod a "magyarságot". Nagyon nem 21. századi azért utálni a törököket, mert törökül beszélnek. Elismerem, sok ez a török szappanopera nekem is már, de legyél modernebb. Utáld őket az iszlám vagy az őrült vezetőjük miatt. Ez ma a trendi.

Olyan maradi vagy ezzel a néputálattal, 20. századi eugenika. Totál kiment a divatból, helló!

Ma már azért utálják őket, mert Erdogan, ebben az esetben mocskos libsi vagy, esetleg az iszlám miatt, ebben az esetben agyhalott náci.

Hajrá!!!

2021. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Turanista vallás, na ez nekem új. Tőlem egyébként hisz mindenki amiben akar, csak az én életemre ne legyen semmilyen kihatással.
2021. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es hozzászóló tipikus példája az egocentrikus beszűkült tudatú embernek. Ami őt közvetlenül nem érinti azonnal, az nem is érdekli.
2021. júl. 7. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Esetleg a középkori módi - égessünk meg mindenkit aki másképp gondolkodik - jobban tetszik?

Vagy esetleg jobban tetszik a XX. századi - égessünk meg mindenkit aki másképp gondolkodik - módi?

2021. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben említett felfogású emberek tényleg írnak képtelenségeket, például a pártus Jézus gondolat, de az, hogy a sztyeppét a honfoglalás idején főként török népek lakták, azelőtt 400 évvel pedig a Hun Birodalom uralma alatt állt, a finnek és a magyarok között pedig alig van kulturális hasonlóság elgondolkodtató dolgok.
2021. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, elmebetegeket nem bántani kell, hanem kezelni, pszichológus pszichiáter, valós lelki okok feltárása ami ilyen hiedelemvilágban csúcsosodott ki, gyógyszeres kezelés stb....
2021. júl. 10. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Értem ez esetben kereshetek neked egy megfelelő szakembert?
2021. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dehogy, az neked kell kedves fanatikus LMBTQ SJW harcos..
2021. júl. 10. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Ember, leírod nekem, hogy pszichológusra vagy pszichiáterre van szükségem, ugyanezt a szöveget elküldöd privát üzenetbe, nem tudom mire számítva. Most meg olyan eszmékkel hozol összefüggésbe amikhez nem csak, hogy közöm nincs, de itt senki szóba se hozta, amit leírtam arra viszont egy értelmes gondolatot nem írtál. Szerintem kettőnk közül a hiba nem az én készülékemben van.
2021. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár a kérdezővel foglalkozni ez az a Jánossy János nevezetű fanatikus troll aki itt a gyakorin állandóan produkálja magát!
2021. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!