Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Magyarország lakossága 2050-re...

Magyarország lakossága 2050-re már alig fogja elérni a 7,5-8 millió főt, ráadásul ennek is legalább 30-35%-a kisebbségi/bevándorló hátterű lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

És honnan vándorolnak be?


Azért nem kell ezen izgulnod, mert az ország mindenkori állapota nem engedi a többségi idegen arányt. A többség emiatt hatékonyan le fog a kisebbséggel számolni, ahogy ezt mindig megtette.

2022. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Inkább 5-6 millió 60-70%-os kisebbséggel.
2022. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
2050-re szívből remélem, hogy teljesen megszünnek az unión belüli országhatárok, és maximum tájegységek szintjén határozzuk meg a lakhelyet.
2022. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lesznek ennyire drasztikus változások. Az elmúlt évtizedekben a népesség mindig kb. 200 ezret zuhant, úgyhogy még a statisztika romlásával is megmaradhatunk 9 millió fölött.
2022. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem többen leszünk 7 milliónál, de hogy a cigányság létszáma mennyi lesz, azt még megbecsülni sem tudom.
2022. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!