Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Manapság azoknak van igaza,...

Manapság azoknak van igaza, akik egyáltalán nem néznek tévét az abból kiáramló tartalmak egyre alacsonyabb szintű minőségére hivatkozva?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Igaza? Miben?

A Forma 1-re például rendszeresen odakapcsolok. Most akkor igazam van?

2022. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony színvonalra bárhol lehet bukkanni, nem feltétlenül kell hozzá tévé. Nekem mondjuk 30 év nincs tévém és köszönöm, megvagyok nélküle.
2022. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Mit értünk TV nézés alatt. Nem nézem a kereskedelmi TV-k bugyuta valóság show-it, tehetségtelenség kutatóit, olcsó sajátgyártású sorozatait stb. Amely film vagy sorozat meg jó, azt már úgy is láttam évekkel korábban, minthogy a magyar adók lehoznák.

Viszont, sport meccs, híradó, dokumentum és ismeretterjesztő filmeket szoktam nézni. Bár főleg háttérzajnak mennek. Pl főzés, takarítás, evés, lazább otthoni edzés közben, stb közben.

2022. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Minimális időt töltök tévézéssel. Estefelé be van kapcsolva, de inkább csak háttérzajnak szolgál az egyéb tevékenységekhez. Kevés sport, néha híradó, leginkább stand up-ot nézek. Filmeket is csak (négy-öt évnél) régebbit, illetve természetfilmeket nézek. Én ezeket tartom érdemi tartalomnak.

Viszont nem szabad elfelejteni, hogy sok embernek a tévé az egyetlen szórakozása.

2022. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én azért nem nézek tévét, mert sokkal több érdekes dolgot tudok csinálni helyette. Pl itt válaszolgatok a kérdésekre, de valójában ez annyira nem érdekes:) Inkább csak az én aktivitásom és nem valakié, akit nézek. Azok nem szoktak tévézni, akik nem szeretik, ha eléjük tolják a tartalmat.
2022. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy aki itt "nem néz" tv-t - vajon közülük mennyinek van előfizetése?
2022. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. De amugy a nettel egyutt szinte biztos kell lennie. A hostett inkabb a netflix lemondasa
2022. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

"nettel egyutt"

Nem jár együtt. Külön is lehet rendelni vagy nem rendelni.

2022. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, de jóval drágábban mintha tévé is lenne benne.
2022. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy. Jóval olcsóbb.

Ha megveszed az egész csomagot, akkor van rajta 10-20% engedmény, de így is csak kb. 60%-ot fizetsz az egyik nélkül. Ha pedig nem kell neked a tv, akkor minek fizetsz érte akármennyit is?

2022. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!