Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Van olyan oldal, ahol részlete...

Van olyan oldal, ahol részletesen leírják és bemutatják, hogy hogyan lehet utánozni, illetve elsajátítani azt, ahogyan a különböző népek beszélik az angolt?

Figyelt kérdés

Pl. ugye az indiaiak, oroszok, kínaiak vagy az afro-amerikaiak is nagyon jellegzetesen beszélik az angolt. És persze ott van a brit, amerikai, ausztrál, dél-afrikai, stb. angol, amelyek megint csak nagyon különböznek.


Az ötlet olyan jött, hogy van egy ismerősöm, aki iszonyat jól tudja ezeket visszaadni, mikor angolul beszél, és én is szeretném poénból ezeket megtanulni.


(A hunglish az már most is remekül megy. :D)


2011. márc. 13. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt riportfilmekből, nem angol anyanyelvű politikusok, művészek, tudósok angol nyelvű felszólalásaiból tudod ellesni.
2011. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem jó fül és érzék kell hozzá. Van egy csomó ilyen youtube videó, ahol egy személy bemutat rengeteg félét.
2011. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!