Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha esküvőszervező szakra...

Ha esküvőszervező szakra akarok menni akk célszerű andragógiára menni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy most sokan hülyének néznek de psizhológusi végzettséggel ilyen területen lehet vmit kezdeni vagy inkább maradjak a művelődészervezőnél? Továbbá úgy hallottam,hogy az andragógián oktatott tantrágyak között pszichológia is van.Ez igaz?
2011. ápr. 7. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

elte-pepszi lesz ebből már látom :)


1. azért az andragógia az nem pszichológusi végzettség, csak azért, mert a felvi.hu megemlíti az andragógia alapszakon azt a szót, hogy "pszichológia"

2. pszichológia azért kicsit keményebb


szerintem ehhez inkább gyakorlat és kapcsolat kellene, sem mint diploma


az andragógia szakot meg nem igazán veszik ma már komolyan...

2011. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy az esküvők megszervezésének mi köze lenne a pszichológiához.Szerintem is inkább tapasztalat és ismeretség kell az ilyesmihez,nem diploma.Amúgy a művelődésszervező (andragógia) szak sem ilyen végzettséget ad,inkább kulturális és közösségszervező programokat szerveznek,terveznek,bonyolítanak le.Ezzel a végzettséggel elmehetsz pl.egy helyi művelődési házba programfelelősnek.Lássuk be, az esküvő nem számít kulturális programnak.Azért egy esküvő megszervezése egész másféle tudást igényel,de főleg tapasztalatot a szakmában és a hozzá tartozó ágazatok képviselői közül sem árt ha van az embernek ismerőse (virágos,étterem,zenekar stb.).
2011. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!