Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen jogszabály vonatkozik...

Milyen jogszabály vonatkozik a ház előtti területre? Van egy bolond öregasszony aki mindenkivel kiabál ha elmegy a háza előtt kutyasétáltatás közben, hogy lepisili a kutya a virágokat és elszáradnak.

Figyelt kérdés
Szerintem az a terület nem is az övé, az egy dolog hogy ő virágot ültet oda, de az akkor is közterület.
2011. máj. 2. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Közterlet. Másrészről meg bunkódág más virágágyásában kutyát sétáltatni.
2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a virágágyásban sétál a kutya. :) Bocsi ezt nem írtam, a járdán sétál a kutya, pórázon, csak a virág belóg a járdára és lepisili.
2011. máj. 2. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Azzal nem érsz el semmit hogy közterület és odakiabálod az öreglánynak,ebből csak újabb kiabálás lesz,kerüld ki a házat vagy az utcát.
2011. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ha rendőrrel fenyeget, akkor legalább tudom, hogy nekem van igazam.

A kikerülés nem fog menni, 2 házzal mellettünk lakik. :(

2011. máj. 2. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kanom van, de megtanulta, virág-autó nem lepisilendő. Egyszerűen rá kell szólni, hogy nem!
2011. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, van, ahol magánterület is lehet...

Amúgy neveld meg a kutyád, engem is zavarna, hogy próbálom szebbé tenni a környezetet, aztán jön egy idegen és tönkreteszi...

2011. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám meg van tanítva,hogy se a járdára,se a virágokra ne pisiljen..Ki is bírja amíg be nem érünk a parkba..
2011. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mi házunk elé múltkor odaszart egy kutya (pedig nincs is járda az utcában). Láttam, meg is kérdeztem a csávót (olyan negyvenes fószer volt, kb feleakkora mint én), hogy ezt most mégis hogy (csak sokkal csúnyábban), de nem válaszolt. Volt ott egy rakás gyerek is, úgyhogy nem erőltettem a dolgot. De akkor igen pipa lettem. Na mindegy.


A kérdésre: az közterület, és ha kihívja a rendőröket (nem fogja, mert mire elsétál a telefonig te már rég máshol jársz, és amúgy is csak a pofájuk nagy), akkor rábaszik, nem szeretik az indokolatlan riasztásokat.

Az öregek ilyenek (mármint sok öreg, hálisten nem az összes), vannak rigolyáik.

2011. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem csak a jogszabály érdekelt volna, nem az hogy hogy neveljem meg a kutyát. Aki mellesleg 13 éves és már nem fog sok újat tanulni, amúgy nálunk park sincs ahol pisilhetne amit akar. Nem fogom végigrángatni az utcán, hogy oda nem pisilhetsz, meg oda sem. Az öregasszonyt is levegőnek nézném, de ma csúnyán nekitámadt a húgomnak és nagyon csúnya dolgokat mondott rá, sírva jött haza. Első gondolatom volt, hogy átmegyek és átrendezem az arcát a nyanyának de az nem megoldás. Az a boldogság neki ha másokat piszkálhat.
2011. máj. 2. 23:46
 10/11 anonim válasza:
mikor latod h keresi a "pisilendo helyet" akkor rantasz egyet a porazon. nem lesz merges a kutya, egyszeruen megy majd tovabb es pisil a kovetkezo allomason..
2011. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!