Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mely könyvek a leghasznosabbak...

Mely könyvek a leghasznosabbak az emelt töri érettségihez való felkészülésben?

Figyelt kérdés

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez 9-10. évfolyam (Írásbeli) (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Megoldókulcs a történelem érettségi feladatgyűjtemény 9-10. évfolyamos kötetéhez (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez 11. évfolyam (Írásbeli) (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Megoldókulcs a történelem érettségi feladatgyűjtemény 11. évfolyamos kötetéhez (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez 12. évfolyam (Írásbeli) (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-Kaposi József, Szabó Márta, Száray Miklós - Megoldókulcs a történelem érettségi feladatgyűjtemény 12. évfolyamos kötetéhez (Nemzeti Tankönyvkiadó)

-4 ÉV ANYAGA 1-BEN 300 ESSZÉ A KÉTSZINTŰ TÖRTÉNELEM ÉRETTSÉGIHEZ

-Kaposi József, Száray Miklós - Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez 9-12. évfolyam (Szóbeli) (Nemzeti Tankönyvkiadó)

--Kaposi József, Száray Miklós - Megoldókulcs a történelem érettségi feladatgyűjtemény Szóbeli kötetéhez (Nemzeti Tankönyvkiadó)

Bebesi György - B. Turi Katalin - Történelem 40 Tételben

Berzy-Hornyák-Kulcsár-Szilágyi - Érettségi témakörök, tételek: Történelem

Bihari Péter - Doba Dóra - Történelem a 12. évfolyam számára


2011. aug. 11. 18:15
 1/2 anonim válasza:
cím szerint nem tudom, de nekem anno volt egy olyan, amiben ki voltak dolgozva esszék, na az nagyon jó volt. rengeteget magamtól is kidolgoztam és emelt szintűn kb összesen veszítettem 2-3 pontot az esszéken. 2 pedig max pontos lett. volt egy ugyanolyan esszé kérdés, mti már korábban kidolgoztam otthon, csak emlékezni kellett rá és leírni. (asszem a magyarok kárpát medencei portyázásáról, vagy valami hasonló, amit ha ott látok érettségin először, tuti nem írok belőle max pontosat.)
2011. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értelek, köszi a választ:)

Végül is a:

-4 ÉV ANYAGA 1-BEN 300 ESSZÉ A KÉTSZINTŰ TÖRTÉNELEM ÉRETTSÉGIHEZ

-Bebesi György - B. Turi Katalin - Történelem 40 Tételben

lett:)

2011. aug. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!