Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Filozófiából érettségizhetek-e...

Filozófiából érettségizhetek-e? 11. -ben német faktra jártam. Most 12. -ben filozófiára és ebből szeretnék érettségizni. Lehet? Most,12. -ben van filozófia órám.

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, minimum 2 évig tanulni kell a tárgyat, hogy érettségizhess belőle.
2012. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem mintha azt mondták volna, hogy ha az óraszám megvan akkor okés
2012. jan. 22. 16:18
 3/5 A kérdező kommentje:
meg szerintem ilyenkor úgy van h 11.-es anyagból osztályozó
2012. jan. 22. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed? -.-' Amikor én érettségiztem még úgy volt, hogy minimum 2 évig tanultad, abból érettségizhettél.
2012. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor én érettségiztem (2008), kellett a két év, de: nálunk vagy fizika, vagy földrajz volt a kémia/biosz mellett, mint természettudományi tárgy, mindkettő nem lehetett. Nekünk a fizika jutott, én viszont földrajzból érettségiztem. Utolsó évben heti kétszer külön földrajzórát tartottak azoknak, akik ebből tesznek érettségit, de nem tantárgyuk. Így hivatalosan megvolt az óraszám, és eleve úgy készülhettünk, hogy ez érettségi tárgy, tehát eleve tételek alapján tanultuk. Mindenki 5-ösre érettsgéizett a tárgyból :)
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!