Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Toldi estéje:Toldi Miklós vs....

Toldi estéje:Toldi Miklós vs. Lajos király?

Figyelt kérdés

Érvelnem kell és nem tudom h kezdjek hozzá..:/

Arról kellene h mivel értek egyet, Toldival v. a királlyal.. h az ország h fejlődjön ..mert ugye Lajos király azt mondja hogy más országok fejlődését kéne követni...a nemzetközi fejlődést..Toldi meg azt hogy nemzetileg önállóan fejlődjünk.. mit írjak róla?:O kb 1 oldal kellene..:/


2012. szept. 19. 17:58
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Sok ötletem nekem sincs, de: szembállíthatod a hazait a nemzetközivel, hogy miért jó/rossz mások példáját követni, hogy miért kell egy nemzetnek a saját előnyeire támaszkodva fejlődni, de mi történik, ha mások a másik utat követve megelőznek minket, mit lehet és kell átvenni más országoktól, és mit nem szabad, stb.
2021. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!