Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Anyám megérzte, hogy baj fog...

Anyám megérzte, hogy baj fog történni. Van rá magyarázat?

Figyelt kérdés

Anyám felhivott ,hogy csak úgy "random" leesett a fényképem az szekrényről(NAGYON JÓL VAN KITÁMASZTVA)

Mondta ,hogy vigyázzak mert ez történt, mentem hazafele motorral, és majdnem történt egy balesetem(nem az én hibámból),majdnem elcsaptak 100 al(hirtelen egy 30méteren belül) elötünt egy kocsi és majdnem telibe nekem, mikor fordultam volna ki, csak szerencsére hamarabb észrevettem,ilyen létezik ,hogy megérzi a dolgokat az ember?



2014. jún. 4. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2014. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
32%
Nem.
2014. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 One of the Anonymus válasza:
Hivatalosan ez nem lehetséges, de előfordul.
2014. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukád valószínű aggódik akkor is, amikor nincs baj.
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jóska Krimpli válasza:
Én szerintem ez megtörténhet. Nekem is voltak amúgy ilyen megérzéseim a testvéreimmel szemben.
2014. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha bővebben is érdekel a téma, akkor nézz körül az "önteljesítő jóslat" háza táján.

Nyilván máskor is aggódik - de, ha nem jött be, azt nem jegyzed meg.

Avagy én is eltalálom a lottó 4-est, ha 10 millió lehetőségem van találgatni.

2014. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Van véletlen valószínűsége is. Így állati nehéz tudományos alapot adni a dolognak. Nem ismételhető, nem modellezhető, nem bizonyítható.

Ezen hal meg minden paranormális jelenség.

De ha van valóság-alapja, előbb-utóbb lesz hozzá tudományos bizonyíték is.

A meteorhullásra is lett kétszáz év alatt. :)

Ha majd többet tudunk az emberi agyról, kiderülhet, hogy lehetséges vagy nem.

De ha van is alapja, akkor az édesanyád megérzésének, amire a biztosan csak véletlenül leeső fotó adott épp alapot. De tutira nem a fotó jelzett.

2014. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!