Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha a Vörös Hadsereg élve...

Ha a Vörös Hadsereg élve fogta volna el Adolf Hitlert milyen sort várt volna rá?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 20:21
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Felakasztották volna a nürnbergi per után, mint a többi náci vezetőt.
2015. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

olvasd el.

[link]

2015. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Előszőr az egész orosz ármádia egyenként jól megerőszakolta volna,aztán meg tarkon lőtték volna !
2015. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megszöktették volna,valahol menedékjogot kapott volna
2015. márc. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Vörös Hadsereg, Adolf Hitlert tekíntete volna cél táblának. Vagyi mit csinál egy hadsereg? Például lövöldözik! És mire vagy kire lövöldözik? Igen pontosan! Adolf Hitler lett volna a Vörös Hadsereg célba lévősi gyakorlatának cél táblája. És ha már Adolf Hitler meghalt, akkor biztos vagyok benne, hogy jól meg is gyalázta volna Adolf Hitler holttesét. Szerintem Adolf Hitler jobban járt azzal, hogy ön gyilkos lett.
2017. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy Nürnbergben felakasztották volna(ahogy írta az első válaszoló),de szerintem az is lehet,hogy úgy járt volna mint Mussolini:rövid időn belül agyonlövik,a holttestét közszemlére teszik.
2017. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!