Mit jelent, ha valaki illegalitásba vonul/ kényszerül?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Anélkül nem megy. Az a legnagyobb baj, hogy ezek a pot. növ. szerek annyira szétvágtak már, hogy az arcom kb 5-6 évvel idősebbnek néz ki, mint volt 1 éve. Állandó az izom és fejfásádom. Elmondjam? De 100%, hogy elhagyna. Mit tegyek?
A dolgozóknak nyilván nem tetszik, hogy ezentúl dolgozniuk kell. De vannak ilyen szakmák, akinek ez nem tetszik az minek ment boltosnak? Pincérek, nővérek, stb. sok szakma van ami ezzel jár. Vélemény?
Arra gondolok ahol nincs nagyszülő és apuka beosztott tehàt nem ugràlhat akárhogy. Dolgozni kell de ott vannak a gyerekek.
A helyzet elég bonyolult. A felek nem voltak házasok, együttélés volt kb. 10 évig. 2 gyerek van. A kapcsolat durván megromlott (mondjuk sosem volt jó), bántalmazások, stb. A nő elköltözött a gyerekkel az anyjához. A lakás kicsi, így nyílván nem problémamentes az...
Tehát, illegalitásba tudná helyezni a Migraion Aid nevű szervezetet, nyílt társadalomért intézetet is? Persze, hosszabb távol nem lenne jó egy kormány teljhatalommal. De, egy rövid időre, hasznos lenne. A túlliberalizált demokráciában, sajnos megengedett az...
és közbe a testvére vagyis az anyukája lánya kisérti, mert az anya megcsalta a férjét a volt barátjával és az apa amikor született a lánya aki félig néger volt megülte és helyette hozott egy másikat?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




