Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Éppen most érettségiztem...

Éppen most érettségiztem történelemből. Nem volt nehéz az írásbeli, de sajnos nem úgy sikerült ahogy akartam. A kis kérdésekre nevetségesen könnyen válaszoltam, de az esszékhez alig írtam. Megkapom a kettest?

Figyelt kérdés

Az első fele 70-80%-ba jó lesz, de az esszékhez lehet h alig kapok pontot. Ugyebár mindkét részre meg kell kapni a 10 százalékot minimum. Szerintetek baj van?

Olyan írjon, akinek épp aktuális és hozzá s tud szólni, ne olyan aki 10 éve érettségizett és már csak tippelni tud. Köszi


2010. máj. 5. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit írtál az esszékhez?
2010. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a nagyesszéhez 15 sort kb

az egyik kicsihez szintén 14-15 sor körül

a másik kicsihez csak 1 sort(behatároltam térben és időben h legalább 2 pontot kapjak)de többre nem maradt időm

2010. máj. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!