Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » 1. Milyen útjai léteztek a...

1. Milyen útjai léteztek a nagy gazdasági világ válság megoldásának Amarikában és Németországban? 2. Milyen országokban és mikor alakult ki a fasiszta államrend, kik voltak a vezetőik?

Figyelt kérdés

3. Mikor került sor Ausztria, Csehszlovákia, Spanyolország megtámadására, Milyen változások következtek be ennek következtében? 4. Melyek voltak a nagy gazdasági világválság főbb okai?



Ez a két világháború között eltelt 20 év időszaka és fontos lenne hogy tudjam témazárómba hasonló kérdések lesznek és hiába keresem őket pontos válaszokat nem találok.:)



2017. ápr. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pedig olyan kérdések, hogy ha ott voltál az órákon, akkor nem létezik, hogy ne tudd, hogy mi rájuk a válasz, vagy hogy hol kell keresni. Ha meg a tanár annyira rossz, hogy nem érted a magyarázatát, akkor olvasd el a tankönyvet, mert az alapján választ kell, hogy kapj a kérdésekre. Úgy sokkal jobban meg fogod tanulni, ha te nézel utána, mert energiát fektettél bele. Ne akarj már mindent készen kapni úgy, hogy majd itt valaki leírja neked (ráadásul bárki bármit írhat, és nem is biztos, hogy jót).
2017. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanàrunk nem igazán tanít a könyvből mivel a tankönyvunk is elég rossz és amennyi energiát bele fektettem az egy kicsit sok volt mar gondoltam kiirom ide de azert Koszi a sok segítséget😀
2017. ápr. 1. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis segítség:

1: HF kategória!

2: Írd le, hogy te meddig jutottál, vagy milyen ötleteid vannak. Tudod, a normális, szorgalmas és ötletes embernek sokkal szívesebben segít mindenki.

2017. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes tanár lehetett, mi nagyon jó tanárt kaptunk ki. A történelem volt az egyetlen tantárgy, amire sosem tanultam, mindig megjegyzetem hallás után, mivel nagyon érdekelt
2017. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!