Hová lehet bevinni régi bútorban talált dokumentumokat, amelyek érdekesek lehetnek történészek számára? Nem eladásra gondolok, hanem bemutatásra.

Figyelt kérdés
Egy régi ládát vettem felújítás céljából,és az alján, 1918-as dátumozással egy orvos feljegyzéseit találtam /németül/,de a helynek Miskolcz van írva. Sok ember adatait,és egészségügyi állapotát taglalja,de nem tudok jól németül,ráadásul cirkalmas,dőlt betűs, nehezen olvasható az írás. Nincs szívem kidobni,hátha valakinek érdekes lenne.

2017. nov. 24. 11:19
 1/4 EagleHUN ***** válasza:
100%

szerintem vidd be a Semmelweis orvostörténeti múzeumba.

[link]

Ha nem kell nekik mint adomány majd átirányítanak a megfelelő helyre. A levéltárba pl.

2017. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 24. 12:33
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha senkinek se kell keress rá > antikvitás bolt üzlet. Lehet mondanak rá valamennyit ami több a semminél.
2017. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Az orvosok már akkor is rondán írtak! :)
2017. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!