Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A disszociális személyiségzava...

A disszociális személyiségzavarosak/identitás zavarosak egyik személyisége lehet állat?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rosszul fogalmaztam, de arra vagyok kíváncsi (erre sehol se tudtam választ találni), hogy az ilyen több személyiséggel rendelkezők egyik személyisége lehet állat?

2018. szept. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, például ha egy gyerek valami súlyos traumát szenved, akkor létrejöhet mondjuk egy farkas alteregó, aki védelmezi a gyermeket. De ugyanígy létrejöhetnek hibridek, vagy fantasy lények. Ha tudsz angolul, olvasd el:

[link]

[link]

2018. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi:)
2018. szept. 17. 06:57
 3/3 anonim válasza:
21%
A disszociális NEM disszociatív ( erre gondolsz te. BNO-ja:F4480 ) A disszociális a pszichopata, másnéven antiszociális személyiségzavar, annak ez a BNO kódja : F60.2
2021. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!