Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudom, hogy szörnyen elcsépelt...

Tudom, hogy szörnyen elcsépelt ez a fajta kérdés már, de aki saját tapasztalaton/élményen keresztül meg tudja válaszolni, kérem tegye! Milyen a pszichológia szak?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy egy ÁTLAG ember számára mennyire nehéz elvégezni? Én sajnos nem nagyon tanultam bioszt a gimis évek alatt, mert a tanár mondhatni félvállról vette az egész dolgot. De ugyebár ide azért eléggé jó rálátással kell rendelkezni belőle. Mennyire hátrány ez számomra?

Illetve az érdekelne, hogy mennyire durván kell sokat tanulni? meg lehet csinálni? És az tényleg igaz, hogy a 3 év után kell minimum mestert is végezni, mert csak úgy megy az ember valamire vele?

A negatív-, komolytalan, engem 'oltó' kommentekkel ne is fáradozzanak az illetők, csak azok, akik komolyan is segítségemre lennének. Előre is köszönöm! :)



2019. jan. 11. 13:44
 1/1 anonim válasza:

Ha évközben rednszeresen bejársz előadásokra, odafigyelsz, esetleg még tanulgatsz is, akkor nem olyan nehéz elvégezni. (Ha van annyi pontod, hogy felvegyenek, akkor az azt is jelenti, hogy okos /szorgalmas vagy ahhoz is, hogy elvégezd)

A biosz nem árt, de ugye nem kell belőle emeltezni oda, szóval teljesíthető anélkül is (csak könnyebb vele egy picit néhány tárgy).

Attól függ mihez akarsz kezdeni vele, de 3 év tényleg a legtöbb mindenhez kevés.

2019. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!