Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a világ elpusztításának a...

Mi a világ elpusztításának a pszichológiája?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak olyan emberek, akiknek ez a céljuk? Mi motiválja őket? Milyen emberek ők?

2019. jún. 7. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alap emberi motiváció a környezetre való hatás, hogy minél több dolgot és minél jobban befolyásoljunk, megváltoztassunk. A két fő lehetőség az építés és a pusztítás. Ezek közül a pusztítás az egyszerűbb, kényelmesebb, gyorsabb, látványosabb, csak a megfelelő eszközt kell kiválasztani. (Az építés általában lassabb, nehezebb, több előkészület és előképzettség kell hozzá, hogy komoly visszajelzést kapjunk, stb.)

Ennek már csak mennyiségi kérdése a "világ elpusztítása". Mennyivel könnyebb, mint a világ jobbá tétele. :)

2019. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hatalomgyakorlás. Nagyobb hatalmad lenne mint Trumpnak.


Ki ne játszott volna el a gondolattal, milyen lenne a világra szabadítani egy vírust, vagy valami katasztrófát... amit te előre tudsz, neked van ellenszered.


Bolygó szempontjából amúgy egészséges lenne kiírtani a teljes emberiséget, és csak egy párezer fős kolónia felett uralkodni :)

2019. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló mint az öngyilkosságnak, csak ez önzetlenebb.
2019. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően gyakori jelenség; amikor a hülyeség szorgalommal párosul...
2019. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Belehalnak nagy átlagban. A többi túlélő életfogytiglan meditálhat rajta. Ezt én is garantálom. Sajnos fejlettnek meg zseninek hiszi magát az emberiség sok sok tagja, de nem az. Akkor lesz az ha feladja az egoját. Ezt azért írom mert egy olyan ember aki feladta többé nem akar uralkodni másokon és senkit nem tart a pokolban saját jóléte érdekében. Aki pedig letagdja, hogy az ő csillogásának és milliárdjainak nincs áldozata, semmiben sem több egy alkoholistánál aki nem ismeri be, hogy alkoholista. Ez csak az én szerény véleményem.
2019. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Pontozz le ha akarsz. Nem érdekel
2019. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azért vagyok ilyen mert matematikai képtelenség az egész. Az elsőnek igaza van
2019. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint azok bacnak reá akiknek ilyen szándékuk van. Biztos nem engedném hogy pár gyökér elpusztítsa a világot és leszarom milyen rangban/hatalmi pozícióban vannak
2019. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az említett gondolattal már én is eljátszottam .
2019. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet utálja a világot, lehet meg akarna szüntetni minden szevedést, stb.
2019. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!