Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csillagászok! Milyen programoz...

Csillagászok! Milyen programozási nyelveket kell tudni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Melyik egyetem? És melyik szak?
2019. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Francia a kulturális programnyelv
2019. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést, szeptember közeledtével alapból feltételeztem, hogy most vettek fel egyetemre, és ezért érdekel. Ha csak érdeklődsz, akkor az SQL mindenképp, mert legtöbbször nagy adatbázisokból, pl SDSS kell kinyerni az adatokat. Ezen kívült azért vagy C++/C# vagy Python (vagy mindkettő) ajánlott. De ezért fontos az egyetem/szak, mert ELTE fizika alapszakon kötelező a C nyelv, legalábbis amikor én jártam, akkor még az volt, már akkor is le akarták cserélni C++-ra, de nem sikerült. Ellenben ha Földtudományi alapszakról mész Csillagász szakirányra, akkor a C-t elkerülöd, amennyire tudom.
2019. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!😊

Aranyos vagy ,hogy válaszoltál.

2019. aug. 11. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Csillagász vagy?

Lehet veled privátban beszélgetni?

2019. aug. 11. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írj nyugodtan! Nem vagyok teljesen Csillagász. Bár elég sok szakirányos órát vettem fel, de én űrkutató-távérzékelő geofizikus vagyok :)
2019. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!