Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kellő elszántsággal érhetek...

Kellő elszántsággal érhetek el eredményeket fizika terén?

Figyelt kérdés

A kérdés valójában kicsit túlzás, csak annyiról van szó, hogy idén érettségiztem (fizikából nem), és egy évet kihagyok míg egyetemre mennék, és ezalatt fel tudnék-e készülni annyira, hogy akár ilyen irányban folytassam a tanulmányaimat?

10. osztályig tanultam komolyabban fizikát, annyi alapom van.


Az egy év alatt dolgozni fogok, fel kell készülnöm nyelvizsgára és emelt szintű érettségire bioszból. Valamint elkezdek még egy idegen nyelvet tanulni (amit már általánosban tanultam), és ha jól haladok, abból is tennék nyelvvizsgát. Egy külföldi utazás is tervben van (2-3 hónap), azalatt is szintén dolgoznék.



2019. aug. 12. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Ha fizikával kapcsolatos irányban szeretnéd folytatni a tanulmányaidat, akkor miért biológiából emeltezel?
2019. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert az eredeti elképzelés az, ha semmi "jobb" nem jut eszembe, akkor irány a biológia szak. Ez biztonságosabb is, jó vagyok belőle, átlátom a dolgokat.


Fizikával nem foglalkoztam komolyabban, ha elkezdek vele foglalkozni, lehet félúton rájövök, hogy hiába az érdeklődés, nem áll rá az agyam a sok matek és fizika képletre meg feladatra, bármennyire is elszánt vagyok.

2019. aug. 12. 20:08
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Fizikakedvelő? :)
2019. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Fizikakedvelőőőőő
2019. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tessssssék?

Ezt most nyílván értenem kéne (?)

2019. aug. 12. 20:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják a kommentelők, hogy te vagy a "Fizikakedvelő" nevű felhasználó. Ez egy középiskolás diák, aki elvileg a fizikát szereti, ennek ellenére mindig a biológiáról teszi fel a hülye kérdéseit az oldalon.
2019. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:))

Akkor a félreértések elkerülésének érdekében:

Én sose voltam suliban kifejezetten fizika kedvelő, ellenben bioszt mindig könnyen tanultam.

Szóval nem, nem én vagyok az említett felhasználó.

2019. aug. 12. 21:07
 8/17 anonim ***** válasza:

"Kellő elszántsággal érhetek el eredményeket fizika terén?"


Mit értesz eredmény alatt? Nem tartom valószínűleg, hogy nagy áttörést hoznál el a fizikában, ahhoz talán kicsit elkéstél. De nyilván nem kizárt. :)


Ha jó az eszed, és rá tudsz szánni mondjuk heti 3-8 órát, akkor szerintem sima ügy, pláne ha nagyon szeretnéd és kellően motivált vagy. Mármint ez az 5ös érettségi. 2-3ast elérni nemhiszem hogy tul nagy kunszt lenne.


Szóval hajrá! :)

2019. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fizikakedvelő ***** válasza:
62%
Egészen ügyesen megidéztetek!
2019. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fizikakedvelő ***** válasza:
Hülye kérdéseim vannak biológiából?:(((
2019. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!