Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Bükk hegységben gyakori a...

A Bükk hegységben gyakori a hegyes badargomba?

Figyelt kérdés
Több weboldalon néztem és valahol aztirják őshonos van ahol azt hogy Magyarországon nem terem.
2019. szept. 11. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Passz, én még sosem láttam az erdőkben de valóban mondják, hogy van és azt is, hogy nem. De ne is kutass utána ha nem értesz a gombákhoz. Ne keverd össze valami susulykával mert akkor nem elszállsz hanem bereccsensz. :D
2019. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugylátom te aztis tudod akkor miért keresem😀😀 Mar az egesz erdot mezoket bejartam talaltam de nem voltam benne biztos hogy az igy nem eröltettem csak bosszantó hogy a youtube videokbe Angliaba kimegy a srac és kaszálni lehetne 😀
2019. szept. 11. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondoltam, hogy nem pörköltbe kell. :D Az az angol srác ilyen elszállós környékre született. Neki ezt dobta a gép. :D
2019. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl ma is találtam eggyet a leirás rá illik és legelőn is találtam de sajnos nem vagyok benne biztos hogy az igy inkább otthagytam😀 sajnos kepet ide nemtudok beszurni😔
2019. szept. 12. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy képmegosztó oldalra fel tudod tölteni a képet és a linket be tudod ide másolni. De online nem határozunk gombát ezt vedd figyelembe. :D
2019. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze ottis hagytam csak eleg sok hasonlo van hozzá.. olyan bátor azért nem vagyok hogy leszedjem és meg egyem 😀 De ha joltudom a zöld csengettyü gomba is pszichoaktiv és az elvileg terem
2019. szept. 12. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát az kicsit veszélyesebb mint a badargombák. De az terem igen. Bár nagyon ritka. Szóval nem fogsz gombától elrepülni. Rúgj be mint a csacsi inkább. :D
2019. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szedd le vidd el piacra, gombaszakertonek kulldj kepet,gombaárusnak mutasd meg megmondja, ha az edd meg, trippelj 1 jot ,ne hagyd ott.losserség
2022. aug. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!