Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok ajánlani egy könyvet,...

Tudnátok ajánlani egy könyvet, ami a biológiáról szól és érdekes?

Figyelt kérdés
Hülyén tanít a biosz tanárunk, és semmi kedvem mindenféle számomra értelmetlen mondatot meg egyebeket bemagolni, de attól még szívesen megismerném a biológia alapjait, és ha ismertek valami erre a célra megfelelő, érthető, érdekes könyvet, arra kíváncsi lennék. :) (Nincs tervem a biosszal, de azért szívesen olvasnék róla) Tizedikes vagyok amúgy.

2019. okt. 20. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Richard Dawkins - Az önző gén
2019. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sadam87 ***** válasza:
Szerintem John Maynard-Smithtől és Szathymáry Eörstől A földi élet regénye elég jó. Nyilván főleg evolúcióbiológiával foglalkozik, de elég sok más témakört is érint. Emellett viszonylag kevés előzetes tudással is megérthető szerintem (sok helyen az alapokat is elmagyarázzák).
2019. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!