Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akik a Honfoglalóban fejből...

Akik a Honfoglalóban fejből tudnak minden választ, szinte kivétel nélkül hibátlanul, azok autisták?

Figyelt kérdés
Ennyi lényegtelen, értelmetlen évszámot meg tudnak jegyezni, amit soha nem használnak máshol, létezik hogy valakinek van erre felesleges agyi kapacitása úgy, hogy nem autista?
2019. nov. 5. 20:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Évek óta játszanak és annyiszor látták már a kérdést hogy meg is tanulták. Kb 10 éve még én is játszottam, de mivel sok kérdés ami történelmi és irodalmi volt azokat én fejből tudtam, mert érettségire is tétel volt.
2019. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Jó a memóriájuk. Miért kéne ehhez autistának lenni?
2019. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hülyeség, a kérdések nagy része az általános műveltséghez tartozik, és már egy érettségivel is kenni-vágni kéne. Egyébként meg tudom hogy hihetetlen, de még vannak emberek akik egy-egy könyvet is elővesznek néha...
2019. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nem kattan rá a cserkész dzsemborikra, az nem fogja tudni a cserkész dzsemborik dátumát.

Az összes témát csak nem tudják, mert tipikusan szűk az érdeklődési körük. Kivéve egyes Asperger-szindrómásokat, de őket sem érdekel minden. Én például sok könyvnek nem tudom a szerzőjét.

Meg szinesztétából több van, mint autistából, ők akkor is könnyebben megjegyzik az évszámokat, ha nincsenek a spektrumon.

2019. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régebben még érdekesnek tűntek a kérdések, de rájöttem hogy semmi fantázia nincs bennük, a legtöbbjük unalmas, bugyuta, sehol máshol nem lehet használni a megtanult válaszokat, csak ebben a játékban. Például az ilyen kérdések hogy "hány szótagból áll ez a mondat", "mennyi ennek meg annak a szorzatnak/összegnek az eredménye", "mikor halt meg xy noname trombitaművész", "hány km-re van légvonalban 2 város".
2019. nov. 6. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

nem vagyok autista

te viszont egy sötét tapló vagy

2019. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, hát a válaszok 99,99 %-át soha az életben nem tudod hasznosítani. Ez nem is valami szakképző intézet, ahol fontos, hogy hasznos dolgokkal töltsd az idődet.

Az ilyen kérdések meg, mint hogy hány szótagból áll, mennyi a két szám szorzata, ezek nem a memóriát tesztelik, hanem a gyors gondolkodást, ki tud előbb rájönni az eredményre. Hogy hány km-re van, az meg a földrajzi ismeretet teszteli, hogy ki mennyire van tisztában a két hely földrajzi elhelyezkedésével.

2019. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hülyeséget beszél aki azt írja,hogy ők a műveltek.

Aki minden egyes kérdésre tudja a választ,a tippelősökre is 1-2 eltéréssel írja a megoldást ők tipikusan azok akik 0-24-ben a honfoglalón lógnak és minden egyes kérdést kívülről fújnak.


Az alapműveltséges kommenten különösen jót nevettem.Közel sem tartozik egy csomó kérdés ebbe a kategóriába.

2019. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kivétel nélkül mind azok. A szakemberek úgy diagnosztizálnak, hogy leültetnek honfoglalózni, és minél több helyes válaszod van, annál autistább vagy.
2019. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!