Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tejnek és az ondónak van...

A tejnek és az ondónak van közük egymáshoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egy emlős hím megtermékenyít egy nőstényt, annak tej fog teremelődni az emlőiben. Ráadásul az is fehér és hasonló tulajdonságokkal bír. Véletlen?

2019. nov. 8. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
prolaktin és oxitocin okozza a nőknél a tejtermelést, ami a megtermékenyítés miatt alakul ki hormonálisan
2019. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Hogy tudtad ellógni az összes biológia órádat?!

Mert látszik, hogy alapvető dolgokról sincs semmi fogalmad.

Egyébként, ha ilyen hülye vagy, és ez egyszer zavarni kezdene, akkor vannak ám tudományos csatornák, csak mondom.

2019. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kimenőt kaptál a zártosztályról?
2019. nov. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy a sperma felvándorol a vaginából a mellbe, ott eltárolódik 9 hónapig, és akkor sokasodni kezd? Lehet, hogy nem akkora hülyeség, mert a női mell a test több részéhez képest hideg szokott lenni, akárhányat megfogdostam eddig. A benne lévő spermahűtő okozhatja, különben megsavanyodna az anyag, mint a tej.

Hát talán próbáld ki, hogy megkóstolod mindkettőt, szerintem nyilvánvalóvá válik számodra, hogy nincs közük egymáshoz.

A szín hasonlóságát az okozza, hogy mindkettő víz alapú emulzió, és ezek általában fehérek v. fehéresek.

Kísérlet: tegyél a turmixgépbe csapvizet, ebbe meg étolajat. Keverd meg. Utána azt tapasztalod, hogy az is fehér lesz. Véletlen? Vagy a vízművesek kiverik maguknak (egymásnak), és az ivóvízhálózatba öntik?

2019. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!