Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Humán egyedeknek lehet páratla...

Humán egyedeknek lehet páratlan számú emlője?

Figyelt kérdés
Mi az oka/következménye?

2020. aug. 17. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, pl. emlorakot megszunteto mutet utan.
2020. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sugárzás vagy más káros hatás annak kifejlődésének adott szakaszában szerintem okozhat, de kérdés, hogy mennyire tud kifejlődni ez a hatás, az egyed úgymond eljut-e addig a szakaszig. Ez csak saját véleményem


A páros számú bimbó többszörözése valószínűbb 4,6,8, de ez sem túl gyakori.

2020. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

A következménye az, hogy páratlan emlője lesz, és a fentihez hasonló kérdéseket írhat ki.

2020. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez viszonylag gyakran előfordul nőknél.

Általában a 3. mellbimbó az egyik mell alján fejlődik ki, és nem túl feltűnő.

2020. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hozzá sem sugárzás, sem egyéb hatás, az egyik leggyakoribb mutációk közé tartozik a plusz mellbimbó. Sokszor nem is tud róla az illető, hogy nem anyajegy, hanem extra mellbimbó van rajta. Nekem is van egy harmadik mellbimbó jobb oldalt, de férfiként nem okoz túl sok gondot.
2020. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szám (kettő) feletti emlő lehet páratlan is


polymastia

2020. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lattam mar tobb embert harmadik mellbimboval. A torzsukon volt a ket mell alatt. Illetve amit magam is alig hiszek, de lattam, a csuklojan volt. Nem viccelek, csak ket dolgot nem tudtam hinni. Egy, hogy ott van. Ketto, hogy nem probalta eltakarni.
2020. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!