Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Volt már olyan ember aki...

Volt már olyan ember aki tudományosan bizonyítottan szűznemzéssel született?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 20:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Jézus! xD
2020. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
10%
Én.
2020. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
#2 Hát újra eljöttél, ahogy meg van írva?
2020. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
74%
Nekünk a feleségemmel így lett gyerek. Már 1 éve nem volt szex, mert mindig fájt a feje, depressziós volt, stb, amit meg is értek kemény a világ. És aztán jött az első csoda: teherbe esett. Nem értem hogy lehet, tényleg nem szexeltünk és soha nem csalna meg, azt mondta. 9 hónappal később jött a második csoda: megszületett az afroamerikai kisfiunk. Hihetetlen, szűznemzéssel egy nő egy másik rasszbeli csecsemőt megszül, ez egyenesen csoda.
2020. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
4-es: a szüznemzés NEM AZT JELENTI, hogy szex NÉLKÜL születik gyerek, hanem a nö a saját klónját szüli meg!
2020. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hímivarsejt mentes megtermékenyülésre gondoltam...
2020. szept. 19. 21:28
 7/24 anonim ***** válasza:

"A szűznemzés akadálya pedig emlősöknél a genetikai bevésődés, tudományos nevén imprinting. Az imprinting lényege, hogy az emlős sejtekben molekuláris jelzések alapján különböznek egymástól az anyától és az apától származó gének. A szervezet tehát pontosan „tudja”, hogy kitől származik az adott gén, és ennek megfelelően ezek aktivitása nem megegyező. A jelzések a DNS-láncon elhelyezett metilcsoportok, amelyek alapján egyes gének hatása gátolt, míg másoké fokozott."

[link]

2020. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem. A szuznemzest eddig max gyikoknal figyeltek meg (meg par meg alacsonyabbrendu elolenynel)
2020. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#1


Jézus nem bizonyított.

Persze ha ez nem igaz akkor mi nem igaz még a történetből.


Pl. a háromnapos rohadófélben levő hulla feltámasztása tuti nem.

A feltámadás körülményei is erősen vitathatók...

2020. szept. 19. 21:32
 10/24 A kérdező kommentje:

#7


Nem is génsebészet5i lombikbébire gondoltam, hanem hogy csak úgy egy nő fogja magát és teherbe esik.

2020. szept. 19. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!