Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan lehetne bebizonyítani...

Hogyan lehetne bebizonyítani azt, hogy valódi a valóságágunk? A fővalóságunk? Kicsit félek attól, hogy mindez csak illúzió, és nem vagyok valódi! Az ember (kutatók, tudósok) sok minden hülyeséget kitalál?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 01:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2020. okt. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Te nem vagy valódi én meg igen. Ehhez mit szólsz?
2020. okt. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Tedd fel még hússzor a kérdést, átfogalmazva.
2020. okt. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy nem lehet bebizonyítani. Ha csak szimulációk vagyunk, akkor az is a része, h be akarjuk bizonyítani, hogy nem vagyunk azok. De úgy is fel lehet fogni, hogy ez a mi valóságunk, tök mindegy, h mi is az pontosan.
2020. okt. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
2%
Teremtett valóságban élünk....akár azt is lehetne rá mondani, hogy szimuláció. Ez már a sokadik teremtés, beépített korlátokkal, de annak a lehetőségével, hogy átlássunk rajta, megértsük.
2020. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 vantel ***** válasza:
94%

Bizonyítani sehogy.

Ha egészséges az elméd akkor tudod,illetve fel sem merül a kérdés.

Inkább a pszichés gondjaidat old meg és elműlik ez az érzés.

2020. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

"Kicsit félek attól, hogy mindez csak illúzió, és nem vagyok valódi!"


Valódinak érzed magad? Valódinak éled meg a téged körülvevő világot? Ha belerúgsz az ágy sarkába mezitláb, akkor fáj? Ha nem eszel, akkor éhes leszel? Ha nem fürdesz, akkor elkezdesz viszketni meg büdösödni?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, akkor bizony a valóságban élsz.

Nem az a lényeg, hogy az a valami valójában micsoda, hanem az, hogy te hogyan, milyennek éled meg. Ha valóságként éled meg, akkor számodra bizony valóságos lesz.

2020. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nos igen, valódinak érzem magamat, de ahogy tanultam, sajnos azt is letudják programozni, hogy érezzünk. Kb. mint Isten a programozó ami nem bibliai, hanem egy matematikus Isten.
2020. okt. 17. 11:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne félj, majd kinövöd.
2020. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
És attól, hogy le tudják programozni az érzéseket, attól te már nem is érzed valódinak az érzéseidet? :)
2020. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!