Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Patrick Guerin tényleg szélhám...

Patrick Guerin tényleg szélhámos? Fizetett már neki vki?

Figyelt kérdés
Kaptam már tőle 2 levelet (meg ajándékot is) és azt írja elküldi 6 hónapra előre a horoszkópomat 8100 Ftért. Járt már vki vele pórul?
2010. aug. 9. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
2010. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez az ezotéria rovatba való.


Merthogy ha tudományosan nézzük, akkor a Szaturnusz mozgásának az égvilágon semmi köze nincs a szerelmi életedhez. Tehát szerintem Patrick Guerinen és a többi szélhámoson csak egy nagyot nevetni érdemes, fizetni nekik egyáltalán nem.

2010. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jóslás abban az értelemben nem létezik, ahogyan azt a cigányasszonyok (és az ilyen Patrick Guerin félék) elképzelik. 2Ft-ot se fizess neki!
2010. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm a válaszokat. Csak nagyon el voltam már keseredve és gondoltam hátha vannak csodák... De legalább nem estem csapdába akkor újra. Még egyszer köszi a válaszokat!!!
2010. aug. 10. 15:14
 5/11 anonim válasza:
Nekem is kuldi folyamatosan es en sem tudok donteni.Megtalaltam a weboldalat,es azt irtak rola az egyik legkomolyabb medium
2010. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már legalább az 5. levelet kapom tőle, pedig egyik levelére sem reagáltam! Remélem hamarosan vége lesz ennek a levélküldözgetésnek mert már idegesítő!! De persze olyan nincs hogy "leiratkozni" v vmi... Na mindegy egyszer csak megunják...
2010. nov. 7. 19:07
 7/11 anonim válasza:

Nekem is folyamatosan küldi a leveleket,de ha annyira tud rólam mindent,azt nem látja hogy nincs kidobni való pénzem!

Szerintem az emberek elkeseredésére apellál,és abban bízik hogy kínjában elküldi az ember az útólsó fillérjét is.Hátha megnyerem a főnyereményt valahogy.Nem tudom.én már gondoltam vissza küldök neki egy levelet,és leírom hogy ezt hogy nem látja hogy nincs rá pénzem,arról volt szó hogy ingyenes elemzést küld!

2011. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen , én már fizettem neki. De nem akartam , csak úgye meg kellett adni a telefonszámot , és egy sms-ért kb. 1800 ft.-ot emelt le a számláról , csak úgy. Dűhít! Leiratkozni? Álomban sem. Semelyik levelére sem válaszoltam. Nem izgat. Csak valahogy én mindig bedőlök ezeknek. Aztán pedig jön a fizetés , az egésznek a lényege.
2011. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A megadott képesújság-link sajnos már nem él. Segítenétek megtalálni a tartalmát?

Nekem is ír mindig, de nem kotelezo telefonszamot megadni, es nem is adtam meg neki.

2011. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Molmona válasza:
100%

Sziasztok!

Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy Patrick Guerin csak egy csaló szélhámos. Az ilyeneket is valahogy meg kéne büntetni. Ha valóban lenne valamilyen rendkívüli tulajdonsága, akkor örömet okozna neki, hogy másokon önzetlenül is tud segíteni.

2012. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!