Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha jövőbeli énem ad nekem...

Ha jövőbeli énem ad nekem olyan infót amivel pl a szerencsejátékban sikeres lehetek, akkor ha ezeket az információkat a jelenemben felhasználom egy alternatív valóságba kerülök?

Figyelt kérdés

Ott válik ketté a téridő kontinuum amikor felhasználom a kapott információt.

Egyik énem nem foglalkozik vele éli tovább a mindennapi életét én azáltal hogy a jövőbeli énemtől felhasználom az információt egy alternatív jelenbe kerülök és ezáltal egy párhuzamos jelenben folytatom az életem?


2020. nov. 2. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem fog ilyet adni a jövőbeli éned, mert nem fog visszajönni a jövőből.
2020. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
82%
Irodalmi kérdéseket a Kultúra és közösség főkategórián belül a Művészetek alkategóriába tegyél fel. Ennek semmi köze a tudományhoz.
2020. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasgattam rengeteg időutazós kérdés van a tudomány kategóriában.

Ezoteriába nem akartam kiírni mert mégis a tudósok foglalkoznak az időutazás kezdetleges kísérletezgetésével nem az ezoterikusok.

2020. nov. 2. 17:45
 4/4 Ozmium42 ***** válasza:
Nem láttad a Vissza a jövőbe 2-t?
2020. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!